Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Design Stołki Barowe - Relaks i Komfort dla Lokalnych Made in Italy

Zaprojektuj taborety do baru lub pubu, włoski styl do ergonomicznych siedzeń z drewna, skóry lub metalu.

Taborety są efektowne, wszechstronne i funkcjonalne; oryginalne i modne wyposażenie dla środowiska dbającego o każdy szczegół!
Nowoczesne i kolorowe taborety, niskie lub wysokie, są niezbędnym uzupełnieniem! Przydatne w narożnym barze, ale nie tylko, są praktyczne w każdym pokoju w domu.

Dla tych, którzy zdecydowali się użyć go w barze i mają nowoczesny styl, zalecane są czarno-białe drewniane taborety lub modele opracowane z materiałów, które tworzą atrakcyjne linie, takie jak stal i przezroczysty poliwęglan. Dla tych, którzy chcą odważyć się na odrobinę oryginalności w swojej kuchni lub barze, mogą wybrać między modelami Viadurini Collection Living z metalową ramą i chromowanym wykończeniem. Dostępne w wielu kolorach.

Taborety zewnętrzne Myyour i Slide mają świeży i żywy design, w odcieniach bieli i czerni. Dzięki tym nowoczesnym i wszechstronnym produktom meblowym Twój dom będzie z pewnością upiększony. Przydatny jako proste siedzenia na taras lub jako mała dekoracyjna półka na narzędzia ogrodnicze.

Wybierz ostrożnie w naszym sklepie internetowym modele taboretów, które najbardziej Ci się podobają i najlepiej pasują do Twojego domu. Nasz personel jest do Twojej dyspozycji, aby otrzymać dalsze informacje lub pomóc w procesie zakupu.