Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Radość Gotowania na Świeżym Powietrzu w Kuchniach Ogrodowych

Kuchnia na zewnątrz do ogrodu lub przy basenie, styl i jakość włoskich materiałów dla luksusowego i odpornego produktu.

Chcesz zorganizować kolację z przyjaciółmi w swoim pięknym ogrodzie? Czy lubisz przygotowywać świeże drinki znajomym i pyszne przekąski?
Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość, nie powinieneś zamykać się w kuchni, żeby to zrobić! W tej części naszej strony internetowej przedstawiamy najlepsze kuchni ogrodowe. Jesteśmy pewni, że te kuchnie zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Te kuchnie zewnętrzne wykonane są ze specjalnych i innowacyjnych materiałów, stali nierdzewnej i drewna tekowego z litego drewna, które tworzą eleganckie i wytrzymałe linie. Ponadto wszystkie kuchnie mają kółka, aby wygodnie je przenosić tam, gdzie jest to potrzebne, oraz wodoodporną osłonę, która chroni je przed warunkami atmosferycznymi.

Wózek może mieć różne rodzaje płyt kuchennych:
  • płyty jedna strefa, ostatnia technologia indukcyjna;
  • Wok, typowy dla kuchni orientalnej, możesz gotować każde jedzenie na parze, ogrzewać lub smażyć;
  • talerze teppanyakia oparte na technologii indukcji, które pozwalają smażyć twardziel bez ograniczeń w wielkości patelni;
  • na końcu najlepiej znany grill.
Wiele akcesoriów jest dostępnych dla wszystkich kuchni, takich jak uchwyt na butelki, deski do krojenia i szuflady, aby połączyć wszystkie swoje narzędzia.

Jak możesz sobie wyobrazić, co sprawia, że ten produkt jest wyjątkowy i funkcjonalny, jest możliwość jego dostosowania. Możesz wybrać, gdzie umieścić różne elementy przy zakupie!