Sofy nowoczesne, zaprojektuj dla swojego salonu najlepszą jakość we Włoszech

66 Produkty
Viadurini Living
zł 15.784,86
: zł 15.784,86
Strona 1 z 3

Nowoczesne sofy ze skóry lub wyjmowanego materiału 100% wyprodukowane we Włoszech: luksusowy salon.

W tej sekcji oferujemy najlepsze sofy nowoczesne do salonu. Różne rozmiary, kolory i wykończenia, aby lepiej dostosować się do stylu Twojego domu.
Sofa, niekwestionowany król salonu w każdym domu. Mebel, w którym możesz odpocząć po długim dniu w pracy lub zebrać przyjaciół, aby zobaczyć film, który właśnie kupiłeś na DVD.

Dla tych, którzy kochają sofę dostosowującą się do zmieniających się potrzeb, proponujemy sofy modułowe My Home w linii lub w rogu. Maksymalny komfort i miękkość na wygodnych poduszkach do siedzenia.
Zamiast bardziej klasycznego kształtu znajdują się skórzane lub tekstylne sofy sygnowane przez Grilli z antykami w kolorze różowym lub zielonym. Wspaniała drewniana konstrukcja pokryta elegancją i wyrafinowaniem.

Z drugiej strony, jeśli jesteś fanem nowoczesności i chcesz urządzić swój salon z bardzo oryginalną sofą, spójrz na bujaną sofę z Solid Surface z konfigurowalnym podwójnym siedziskiem, aby poczuć emocje czuć na Księżycu.
Szczególne wyróżnienie mają również sofy wykonane z przezroczystej lub wędzonej pleksi z Viadurini Living, w których materiał wydaje się odtwarzać fałdy tkaniny.

Na co czekasz? Przyjdź i wybierz sofę, która najlepiej pasuje do Twojej osobowości, każde Twoje życzenie będzie spełnione!
Email Newsletter
Newsletter