Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lustro Vintage - Styl Retro z Drewna i Metalu

Zabytkowe lustra na bok dla odrobiny stylu retro i klasycznego wyprodukowanego we Włoszech

Ju dëshironi të jeni i ri, origjinal dhe inovator element do swojej sypialni, ale jednocześnie nadać jej stylu retro ? Jesteśmy pewni, że te lustra w stylu vintage Cię zadowolą.

Zastosowanie luster w stylu vintage może być wielkim sukcesem. W przypadku luster vintage pomagają ożywić klimat, nadając dynamizmu każdemu pomieszczeniu .

W sypialni  czy pokoju nie może zabraknąć lustra w stylu vintage  ; każdego dnia siadamy, patrząc w lustro. Powód, który sprawia, że ​​jest to główny element, podobnie jak inne obecne meble.

Ponieważ chcemy daćlustrzana elegancja, aby była gwiazdą, konieczne jest umieszczenie jej w centralnym miejscu, w którym jest zauważalna: musi być elementem przyciągającym .

Musimy też pamiętać, że oprócz funkcji dekoracyjnej jest elementem, którego używamy na co dzień do obserwacji siebie.

Główne miejsca do umieszczenia lustra w stylu vintage w swoim pokoju:
  • Stojąc twarzą do łóżka: uzyskuje symetrię z łóżkiem. Tutaj zachowuje równowagę pomieszczenia w symetrii z łóżkiem i pozostaje atrakcyjnym elementem.
  • W ścianie bocznej: w dowolnej ścianie bocznej; zyskuje na znaczeniu jako element dekoracyjny w tej dziedzinie.
Każdy odcień może przełożyć się na koncepcję vintage : wszystko zależy od tego, jak materiał jest obrobiony, projekt, a także od kształtu samego przedmiotu.