Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne i Klasyczne Stoły Konsolowe z Drewna i Szkła

Stóły oszczędzający miejsce do kuchni i salonu, funkcjonalne meble o nowoczesnym designie ze szkła i drewna.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą umeblować swój salon lub wejście do domu funkcjonalnym i designerskim meblem.

Wśród naszych propozycji znajdziesz włoskie stoły konsolowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno pozostawione w naturalnym kolorze lub pomalowane na biało lub szaro. Dla tych, którzy kochają prosty i klasyczny styl. Dla tych, którzy kochają nowoczesny design, są współczesne stoły konsoli wykonane z metalu inkrustowane laserami, te z podstawą ze szlachetnego kamienia Vicenza i szklaną półką, a na końcu konsole wykonane ze szkła i drewna z weneckiego briccole.
Każdy dom ma niepowtarzalny i inny styl, a my chcemy być w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów.

Jeśli jesteś ciekawy odkryć tabele konsoli, nie zapomnij zajrzeć do sekcji poświęconej rozszerzalnym tabelom konsoli. Doskonałe rozwiązanie do salonu, ponieważ można je przekształcić z wygodnej półki do przechowywania kluczy i wszystkiego w naszych kieszeniach w funkcjonalny stół do organizowania kolacji z przyjaciółmi i rodziną.
Na naszej stronie znajdziesz pomysł na każdą stóły oszczędzający miejsce przestrzeń w domu.

Mocną stroną jest wybór najlepszych mebli na rynku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub wątpliwości prosimy o kontakt, nasz personel chętnie pomoże w wyborze idealnego stołu do konsoli dla Twojego domu.