Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stoły do Jadalni, Kuchni i Salonu - Prostokątne, Kwadratowe i Okrągłe

Stoły do projektowania salonu i kuchni dostosowane, włoski design.

Stół jest niewątpliwie głównym meblem w jadalni.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę stołów do jadalni ze szkła, ceramiki, drewna, żelaza, stali, kamienia i marmuru. Charakteryzuje się nowoczesnym, klasycznym i zawsze oryginalnym designem.
Proponowane przez nas kształty należą do najbardziej różnorodnych, ale na pewno znajdziesz też klasykę: prostokątny stół, kwadratowy stół, okrągły stół.

Jak wybrać stół do domu - Mini przewodnik:

Drewniane stoły do jadalni są bardzo lubiane ze względu na przyjazną estetykę, która się komunikuje i za trwałość materiału.
Drewno może być różnego rodzaju; w zależności od drzewa, z którego pochodzą i nazywane są „esencjami”. Przede wszystkim można go podzielić na dwie główne kategorie:
  • twardy jak gruszka, dąb, orzech, bukszpan, wiśnia
  • delikatny jak jodła, lipa, topola, sosna
Lite drewno to tak zwane „lite drewno” cenne i ekskluzywne, ponieważ pozyskiwane jest bezpośrednio z pnia drzewa. Ponadto jest wyjątkowy, ponieważ elementy, w których jest obrabiany, nie przedstawiają rozwiązań ciągłości. Jednak stały drewniany stół jest połączony z odrapanym szykiem i rustykalnym otoczeniem, ale także nowoczesnym, aby nadać salonowi cieplejszy akcent.

Szklany stół do jadalni to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wyrafinowania i nowoczesności. Konstrukcja okrągłego lub prostokątnego nieruchomego szklanego stołu nadaje materiał przemysłowemu i współczesnemu środowisku. Piękno szklanego stołu polega na tym, że dzięki swojej przezroczystości daje więcej światła otoczeniu, uzyskując efekt większej przestrzeni dzięki grom odbić i kontrastów światła.

Zamiast bardziej innowacyjnego rozwiązania możesz wybrać ceramiczny stół jadalny. Szykowny, ale także łatwy do czyszczenia. Realizacja półek tych stolików oznacza zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów ceramicznych, które główni włoscy i europejscy producenci nazywają na różne sposoby: ceramika szklana, superceramiczna, Cristalceramica, Laminam® itp.

Stół z kamienia lub marmuru to mebel, który nadaje domowi pewne znaczenie. Materiały pochodzą głównie z kamieniołomów na włoskim terytorium krajowym; po obróbce aż do składu śledzą eksperci w tej dziedzinie, dla tych, którzy kochają wysokiej jakości stoliki.

Żelazne lub stalowe stoły odnoszą się do tego bardziej nowoczesnego stylu, w którym linie zmieniają się z liniowego na zakrzywione, a także przechodzą w motywy dla podstaw, wszystkie o niepowtarzalnym włoskim stylu i designie. Materiały są certyfikowane i odporne.

Możesz również zamówić niestandardowe stoły dla wszystkich swoich potrzeb.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub spersonalizowanej wyceny nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz personel chętnie doradzi przy zakupie stołu do jadalni we włoskim stylu.