Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Systemy półkowe, wykonane z drewna i metalu, aby umeblować twój dom

Modułowe regały w stylu włoskim z drewna lub metalu.

Ta sekcja systemy półkowe jest idealna dla tych, którzy lubią zmieniać i dostosowywać wystrój domu. W rzeczywistości pozwalają tworzyć oryginalne kompozycje, duże lub małe, ze ściany lub z ziemi. Odkryj kolekcję online po obniżonych cenach modnych, designerskich regałów na książki i puść wodze fantazji!
Wszystkie propozycje Viadurini są produkowane we Włoszech i ręcznie.

Włoska marka Le Zie di Milano stworzyła Zia Babele, ciekawy modułowy system wykonany z litego drewna dębowego, odpowiedni dla każdego środowiska. Regały z kolekcji Zia Babele składają się z modułowego systemu, który rozwija się w 3 rozwiązaniach, blatach, żeliwach, wieżach, z których każda składa się z modułów łatwych do montażu bez użycia narzędzi i konfigurowalnych za pomocą akcesoriów w różnych kolorach i funkcjach. Począwszy od modułu podstawowego można układać do 6 jednostek, tworząc wieże o różnej wysokości lub wybierając zamki 3D z niekończącymi się rozwiązaniami wyposażenia.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem dedykowanego czatu lub adresu e-mail, aby wybrać modułową bibliotekę, która najlepiej pasuje do Twojego domu. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w zakupie designerskich mebli, a nawet na zamówienie spersonalizowanych ofert.