Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Regały na książki modułowe z drewna lub metalu

Dla tych, którzy lubią spersonalizować swój dom pod każdym względem, modularne regały są idealnym rozwiązaniem. W rzeczywistości pozwalają tworzyć oryginalne kompozycje, duże lub małe, ze ściany lub z ziemi. Odkryj kolekcję online po obniżonych cenach biblioteczek modułowych i daj upust swojej wyobraźni!
Propozycje Viadurini są wykonane we Włoszech i ręcznie.

Włoska marka Le Zie z Mediolanu stworzyła Zię Babele, ciekawy system modułowy z litego dębu, przeznaczony do życia i odpowiedni do każdego środowiska. Modułowe regały z serii Zia Babele składają się z modułowego systemu opracowanego w 3 rozwiązaniach ograniczających, obrotach, wieżach i zamkach, z których każdy składa się z modułów łatwych do złożenia bez narzędzi i konfigurowalnych z akcesoriami w różnych kolorach i kolorach. funkcje. Zaczynając od podstawowego modułu można układać maksymalnie 6 elementów, tworząc wieże o różnych wysokościach lub komponując w 3D zamki z nieskończonymi rozwiązaniami wyposażenia wnętrz.

Incastro Design proponuje modułowy regał Sacsa Wall, dzięki któremu można tworzyć ciekawe kompozycje do dekoracji ścian domu z funkcjonalnością i stylem. To też jest zaprojektowane i zbudowane w całości we Włoszech.
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie