Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Design Podwójnych Łóżek - Ręcznie Robiony we Włoszech

Zaprojektuj podwójne łóżko ze schowkiem lub bez do sypialni made in Italy.

W tej sekcji poświęconej design podwójnych łóżek proponujemy podwójne łóżka wykonane z innowacyjnych materiałów, takich jak Solid Surface, w których bohaterami są futurystyczne formy, a podwójne łóżka wykonane są z bardziej klasycznego materiału, ale bardzo cennym, jakim jest drewno orzechowe. Prosty, ale efektowny design.

Jeśli chodzi o łóżka wykonane z solid surface, są one luksusowym dodatkiem o futurystycznym, ekstrawaganckim, specjalnym, niepowtarzalnym designie!
Solid surface to innowacyjny materiał, dzięki któremu można wykonać dowolny kształt, aby tworzyć obiekty i projekty o niepowtarzalnym designie. Jeśli jesteś ciekawy, spójrz na kolekcję Viadurini Design Collection, aby odkryć inne meble domowe wykonane z tego materiału.

Avantgarde i Luxury to modele wybrane ze względu na swój wyjątkowy design i jakość. Styl, który mruga do samochodów sportowych naszych czasów, próbując uchwycić to, co najlepsze w ich futurystycznych liniach i wyrafinowane wykończenie. Funkcje można znaleźć w tapicerowanym zagłówku w skórze lub w opcjonalnym srebrnym brzegu lub w wybranym kolorze wybranym przez klienta. Wykończenie może być błyszczące lub matowe.

Didimo i Alain, z drugiej strony, dwa podwójne łóżka o solidnej strukturze orzecha, z możliwością dostosowania koloru, wybierając naturalny orzech lub naturalny szary.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub po więcej informacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail, czatu na naszej stronie lub dzwoniąc na nasz numer telefonu stacjonarnego lub WhatsApp. Nasz personel chętnie podąży za Tobą podczas zakupu designerskich mebli i zapewni wszystkie niezbędne informacje.