Design Podwójnych Łóżek - Ręcznie Robiony we Włoszech

2 Produkty
Viadurini Night Design
zł 18.064,30 zł 22.580,35  - 20%
Viadurini Night Design
zł 15.093,25 zł 18.866,58  - 20%

Zaprojektuj podwójne łóżko ze schowkiem lub bez do sypialni made in Italy.

W tej sekcji poświęconej design podwójnych łóżek proponujemy podwójne łóżka wykonane z innowacyjnych materiałów, takich jak Solid Surface, w których bohaterami są futurystyczne formy, a podwójne łóżka wykonane są z bardziej klasycznego materiału, ale bardzo cennym, jakim jest drewno orzechowe. Prosty, ale efektowny design.

Jeśli chodzi o łóżka wykonane z solid surface, są one luksusowym dodatkiem o futurystycznym, ekstrawaganckim, specjalnym, niepowtarzalnym designie!
Solid surface to innowacyjny materiał, dzięki któremu można wykonać dowolny kształt, aby tworzyć obiekty i projekty o niepowtarzalnym designie. Jeśli jesteś ciekawy, spójrz na kolekcję Viadurini Design Collection, aby odkryć inne meble domowe wykonane z tego materiału.

Avantgarde i Luxury to modele wybrane ze względu na swój wyjątkowy design i jakość. Styl, który mruga do samochodów sportowych naszych czasów, próbując uchwycić to, co najlepsze w ich futurystycznych liniach i wyrafinowane wykończenie. Funkcje można znaleźć w tapicerowanym zagłówku w skórze lub w opcjonalnym srebrnym brzegu lub w wybranym kolorze wybranym przez klienta. Wykończenie może być błyszczące lub matowe.

Didimo i Alain, z drugiej strony, dwa podwójne łóżka o solidnej strukturze orzecha, z możliwością dostosowania koloru, wybierając naturalny orzech lub naturalny szary.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub po więcej informacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail, czatu na naszej stronie lub dzwoniąc na nasz numer telefonu stacjonarnego lub WhatsApp. Nasz personel chętnie podąży za Tobą podczas zakupu designerskich mebli i zapewni wszystkie niezbędne informacje.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT