Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Ergonomiczne Taborety Barowe i Kuchenne o Nowoczesnym Designie, Stylu i Jakości

Składane i ergonomiczne taborety kuchenne lub barowe dla komfortowego środowiska w stylu Made in Italy.

Ta część naszej witryny poświęcona jest stołkom kuchennym. Idealny mebel zarówno do kuchni, jak i dla tych, którzy mają projekt kontraktowy, taki jak bar lub pub.
Wysokie stołki, różniące się kształtem, oparciem, kolorem i zastosowanym materiałem, zostały wybrane z myślą o najlepszym włoskim designie.

Wśród naszych propozycji oferujemy designerskie taborety kuchenne: ergonomiczne lub składane dla tych, którzy potrzebują przestrzeni.
Ale także różne materiały wybrane zgodnie ze stylem: klasyczny lub vintage do drewnianych taboretów, nowoczesny i alternatywny design do skórzanych lub tapicerowanych taboretów.
Jak zawsze oferujemy je w niewiarygodnych cenach. Szybko przeglądaj polecane elementy i wybierz te, które są odpowiednie dla Ciebie. Zawsze przywiązuj dużą wagę do wysokości stołka w porównaniu do wysokości blatu. Oczywiste jest, że jeśli są one zbyt wysokie, nie będzie wystarczającej przestrzeni dla nóg, a jeśli będą zbyt niskie, nie w pełni pokryją swoją funkcję kału. Jeśli nie jesteś pewien środków, nie martw się, możesz pomyśleć o modelach wyposażonych w mechanizm regulacji wysokości, aby każdy mógł spontanicznie wybrać najbardziej wygodną pozycję.

Odkryj całą kolekcję, a w przypadku pomocy zawsze znajdziesz nas dostępnych na nasz adres e-mail, numer telefonu lub na czacie bezpośrednim. Nie wahaj się z nami skontaktować, nasz personel chętnie Ci pomoże podczas procesu zakupu.