Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Łóżko Francuskie - Made in Italy

Francuskie łóżko z nowoczesnym designem z drewna lub kutego żelaza do sypialni wykonanej we Włoszech.

Łóżko francuskie, znane również jako łóżko typu queen-size, jest popularnym produktem dla osób, które śpią samotnie i nie chcą rezygnować z wygody i przestrzeni.
Rozmiar tego rodzaju łóżka wynosi zwykle od 110 do 125 cm, a także jest praktycznym środkiem w pokojach dziecięcych w nowych domach, które zwykle nie mają bardzo dużych powierzchni.

Na Viadurini znajdziesz szeroką gamę łóżek francuskich ze schowkiem, które optymalizują przestrzeń, uzyskując dużą skrzynię do przechowywania pościeli, koców i pościeli bez zajmowania cennej przestrzeni w szafie. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, możesz dać przestrzeń swojej kreatywności, wybierając łóżko francuskie z kutego żelaza, bardziej wyrafinowane stylowo lub tapicerowane tkaniną lub eko skórą dla tych, którzy preferują nowoczesny i modny styl.

Możliwe jest również zamówienie łóżek na zamówienie i innych niestandardowych funkcji. Aby to zrobić, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w odpowiednim formacie zawartym w kartach danych produktu lub pisząc wiadomość e-mail na adres na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy będą mogli stworzyć spersonalizowaną ofertę i odpowiedzieć na pytania.