Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne stoliki do ​​salonu z oryginalnym wzornictwem

Czy lubisz mieć w swoim salonie kilka modnych książek lub czasopism? Czy chciałbyś wstawić ładny wazon z kolorowymi kwiatami w salonie obok pachnącego pokoju lub świeczek? Pod pięknym dywanem znajduje się nowoczesny stół do projektowania i wiele przydatnych dodatków.

Ale jaki rodzaj nowoczesnego stołu wybierasz?

W naszym sklepie można znaleźć wiele nowoczesnych stołów o wysokiej jakości wzornictwa po obniżonych cenach, z których wiele modeli wykonanych jest ręcznie we Włoszech.
Dobór stolików wykonanych przez naszych kompetentnych pracowników znanego stoiska Brand Nonogiorno przedstawia surrealistyczne i oryginalne kształty wykonane z metakrylanu; materiał o wyjątkowej czystości. Pleksi jest całkowicie zakrzywiony ręcznie, aby uzyskać niesamowity efekt lekkości i zawieszenia.

Zawsze przez Nonogiorno, eleganckie i czyste są linie stołów - sadzarki; najlepsze, o jakie można prosić o stół: funkcjonalność, wszechstronność, elegancja, design i ekorozwój. Niemożliwe, aby się w nim nie zakochać!
Ekskluzywna kolekcja Viadurini Collection Living oferuje szeroką gamę nowoczesnych kolorowych stolików do kawy, wykonanych z drewna, metalu, szkła, ale także innowacyjnego materiału Adamantx®, dzięki któremu można uzyskać dowolny kształt.
Możesz naprawdę cieszyć się wyborem materiału i ulubionym kształtem tego cennego mebla; okrągłe, kwadratowe, prostokątne, ale również w kształcie liścia lub futurystycznych kształtów odpowiednich dla każdego stylu domu.

Nasza kolekcja Stones oferuje cenne stoły z naturalnego kamienia, fascynujące ich geometryczne linie i bez dodatków w różnych odcieniach koloru. niektóre modele stolików Stones są również użyteczne jako eleganckie stoły telewizyjne w naturalnym i nowoczesnym stylu.
Bardzo praktyczne są nowoczesne składane stoły Idea Home z litego drewna bukowego w kontekście retro i vintage, ale również w malowanej konstrukcji żelaznej z funkcją stojaka na czasopisma.
Dla tych, którzy oczekują nowoczesnego designerskiego stołu dla dzieci. Brand Incastro oferuje lekkie, stabilne i modułowe drewniane stoły. Teraz wystarczy poświęcić cały czas, aby zobaczyć w naszym sklepie internetowym wszystkie dostępne rozwiązania, aby znaleźć tabelę swoich marzeń!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie