Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Stolik ogrodowy, wykonane z wysokiej jakości materiałów

Czy zawsze masz dużo przyjaciół na lunch lub kolację? Czy lubisz organizować imprezy w swoim ogrodzie? Czy masz za mały na zewnątrz i nie wiesz, jak go urządzić? Stolik ogrodowy, które można znaleźć w tej kategorii, są idealne dla Ciebie! Znajdziesz tu duży wybór rozmiarów i form, aby stworzyć najlepszy na zewnątrz.

Stałe stoły zewnętrzne, które pokazujemy, różnią się kształtami, rozmiarami i materiałami. Ty, który kochasz lekkość stali połączonej z rdzeniem solide, model Joint o prostokątnym kształcie, wykonany przez Coro nową marką obecną na naszej stronie. A jeśli chcesz nadać elegancki wygląd, możesz wybrać stół Radice Quadra z aluminiowymi nogami i kryształowym blatem do innowacyjnej kolekcji Fast Outdoor Lifestyle.
Jeśli jednak wolisz materiał syntetyczny, mamy dla Ciebie stoły z kolekcji Vondom wykonane z polietylenu Faz w kolorze białym, stół Ufo z zaokrąglonymi krawędziami lub specjalny stół Chad z kolekcji Viadurini in the Garden wykonany z tego samego materiału z pozostałych dwóch ale ręcznie tkane.

Wszystkie twoje życzenia zostaną spełnione! Nie zapominamy nawet o tych, którzy wolą używać stołów ogrodowych do stosowania z nowoczesnymi stołkami. Odkryj modele Spritz marki Vondom wykonane z czarnego lub białego polipropylenu!
Na co czekasz? To idealny moment na zaprezentowanie ogrodowi pięknego wyglądu!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie