Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stolik Ogrodowy z Drewna Tekowego lub Aluminium

Naprawiono stoły ogrodowe z drewna lub aluminium wyprodukowane we Włoszech: projekt najlepszych marek pod względem jakości, odporności i materiału.

Czy zawsze masz dużo przyjaciół na lunch lub kolację? Czy lubisz organizować imprezy w swoim ogrodzie? Czy masz za mały na zewnątrz i nie wiesz, jak go urządzić? Stolik ogrodowy, które można znaleźć w tej kategorii, są idealne dla Ciebie! Znajdziesz tu duży wybór rozmiarów i form, aby stworzyć najlepszy na zewnątrz.

Stałe stoły zewnętrzne, które pokazujemy, różnią się kształtami, rozmiarami i materiałami. Ty, który kochasz lekkość stali połączonej z rdzeniem solide, model o prostokątnym kształcie.
Jeśli jednak wolisz materiał syntetyczny, mamy dla Ciebie stoły z kolekcji Vondom wykonane z polietylenu w kolorze białym, stół z zaokrąglonymi krawędziami lub specjalny stół z kolekcji Viadurini in the Garden wykonany z tego samego materiału z pozostałych dwóch ale ręcznie tkane.

Wszystkie twoje życzenia zostaną spełnione! Nie zapominamy nawet o tych, którzy wolą używać stołów ogrodowych do stosowania z nowoczesnymi stołkami. Odkryj modele marki Vondom wykonane z czarnego lub białego polipropylenu!
Na co czekasz? To idealny moment na zaprezentowanie ogrodowi pięknego wyglądu!