Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krany Prysznicowe z Termostatem - Made in Italy

Baterie prysznicowe, krany i baterie termostatyczne z dwoma pokrętłami w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym.

Te zawory prysznicowe mogą być klasyczne z kranów dwa pokrętła lub za pomocą termostatycznych kranów bateria prysznicowa. W szczególności bateria wyrasta z potrzeby rozwiązania problemu temperatury wody pod prysznicem. W rzeczywistości, podnosząc jedno pokrętło, uruchamiamy strumień wody i ustawiamy się bezpośrednio w pozycji środkowej, obracając pokrętło w stosunku do części przymocowanej do ściany, a tym samym dostarczany strumień wody będzie średnio ciepły lub ciepły temperatura.

Również w kategorii łazienek można znaleźć ultrapłaskie głowice prysznicowe, zdecydowanie zaprojektowane z chromoterapią, które zapewniają kaskadę wody z efektem tropikalnego deszczu. Dostępny również w kolorze.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć baterie jednouchwytowe i do zabudowy. Jakość i design łączą się, aby zapewnić Ci przyjemność kąpieli pod prysznicem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszelkie informacje za pośrednictwem naszego czatu lub adresu e-mail. Nasz personel z przyjemnością pomoże Ci w całym procesie zakupu.