Elektryczny Podgrzewany na Ręczniki do Łazienki o Konstrukcji Poziomej lub Pionowej Made in Italy

20 Produkty
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 8.758,02
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
zł 4.637,14

Elektryczne podgrzewacze do ręczników do łazienki, stylowe ogrzewanie

W tym dziale znajdziesz nasz wybór najlepszych grzejników elektrycznych do łazienki i kuchni . Zostały stworzone, aby z czasem opierać się swojej prostocie w użyciu i formie, bez uszczerbku dla ich estetyki. Wiele dużych modeli , okrągłe, linii kwadratowych paneli płaskich lub zakrzywionych paneli dostępnych w różnych wniosków, idealny dla każdego rodzaju mebli i przestrzeni.

Ręczniki elektryczne (znane również jako  grzejnik do ręczników  lub grzejnik do ręczników) zapewniają ekonomiczne rozwiązanie grzewcze, proste i doskonale nadają się do tworzenia ciepłego otoczenia i niepowtarzalnego projektu, dzięki czemu przestrzeń jest cieplejszai wygodniejszy. Elektryczne grzejniki łazienkowe to idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, które nie są wyposażone w system centralnego ogrzewania lub które będą montowane w miejscach, w których chcemy samodzielnie sterować ogrzewaniem.

Elektryczne podgrzewacze do ręczników zapewniają maksymalną elastyczność w ogrzewaniu dowolnej przestrzeni w domu. Zwykle są wyposażone w rurowe elementy grzejne lub płaskie panele, które doskonale nadają się do wieszania ubrań, ręczników kąpielowych, spinaczy do bielizny lub wieszaków na ubrania. Dlatego są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w łazienkach czy kuchniach.

Gama elektrycznych podgrzewaczy do ręczników daje możliwość indywidualnego włączania i wyłączania ogrzewania w każdym punkcie.Elektryczne podgrzewacze do ręczników z termostatem doskonale nadają się do utrzymywania przyjemnej temperatury przez cały rok (idealne na każdą porę roku), ponieważ pozwalają na niezależną kontrolę temperatury. Te modele bez termostatu (bez zintegrowanego termostatu) można wyłączyć i uzyskać niezależny dostęp.

Odwiedź również naszą sekcję ręczników łazienkowych lub kuchennych i zadbaj o przytulne i ciepłe miejsce przez cały rok.
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT