Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Krzesła Ogrodowe z Rattanu Designu Nowoczesny lub Vintage - Wyprodukowano we Włoszech

Wygodne i łatwe w czyszczeniu rattanowe krzesła ogrodowe o nowoczesnym designie

Odkryj wybór krzeseł rattanowych: piękne dla oka i łatwe w czyszczeniu ... wybierz rattan do swoich nowoczesnych mebli ogrodowych!
Nowoczesne zestawy ogrodowe i salony ogrodowe zwiększają komfort siedzenia i łatwość konserwacji.
Z tych powodów rattan i różne syntetyczne włókna najnowszej generacji znajdują coraz szersze zastosowanie w nowoczesnych meblach ogrodowych.

Rattan jest wykonany z drewna niektórych palm pnących i jest miękki i wszechstronny. Krzesła rattanowe są coraz bardziej popularne, ponieważ materiał ten jest mniej sztywny niż klasyczna wiklina, która ma tendencję do strzępienia się.

Środowiska zewnętrzne to tylko te, w których zwykle można znaleźć krzesła z rattanu lub nawet ze sztucznego rattanu (wykonane z tworzyw sztucznych).
Niezależnie od tego, czy Twoje krzesło jest wykonane z syntetycznego rattanu, czy nie, wytrzyma przez długi czas niezależnie od pogody, a to oznacza, że ​​możesz je zostawić w ogrodzie przez cały rok.

Znajdziesz również składane krzesła wykonane z rattanu, jeśli potrzebujesz zaoszczędzić miejsce i nie chcesz ich układać w stosy. Najnowszą modą są z pewnością wiszące krzesła, które otulą Cię swoim owalnym kształtem, lekko się kołysząc, zapewniając absolutny komfort.