Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Usługa dostawy na podłogę i montaż dostępna na terenie całej Polski
 
  • 0
  • 0

Gabloty szklane, dać nowoczesny akcent swojej strefie dnia

Witryny z drewna i szkła do wystaw w stylu vintage lub nowoczesnym, na ścianie lub podłodze.

W tym dziale prezentujemy mebel, który większość z Was bez wątpienia pamięta w domach dziadków: gabloty szklane!

Od „Nagini”, gdzie bohaterami są elegancja i wyrafinowanie. Struktura wykonana z naturalnego drewna akacjowego i metalowych stóp wytwarzana w sposób, który obejmuje całe okno w uścisku. Jeśli lubisz drewno, zajrzyj również do „ZarafaGrilli z drewna tulipanowego i forniru hebanowego. Klasyczny styl domu udekoruj stylem.
Dla jeszcze bardziej nowoczesnej wersji, w której materiałem protagonisty jest aluminium, pokazujemy wam „Lorella”. Idealny dla tych, którzy potrzebują gabloty, która zajmuje niewiele miejsca, pionowa konstrukcja z półkami do wyświetlania wszystkich obiektów jest dostępna w wersji białej lub czarnej.

Wreszcie dla tych, którzy chcą nadać swoim domom lub sklepom jeszcze bardziej efektowny wygląd, prezentujemy „Aura” autorstwa Fiam Italia. Jasna gablota, wyposażona w diody LED, które przyciągną wzrok wszystkich ludzi. Aluminiowe wykończenia składają się z trzech szklanych półek oświetlonych diodami LED o preferowanych kolorach i drzwiach wyposażonych w zamek chroniący delikatniejsze przedmioty.
Nie pozwól się oderwać od idealnych nowoczesnych  gabloty szklane, aby nadać domowi nowoczesny wygląd!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie