Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Udekoruj sypialnię z odrobiną włoskiego designu

Sypialnia jest miejscem świętym i intymnym, miejsce gdzie nas wita na codzień i życzy miłych snów . Meble do oświetlenia grają głowną role w sypialni która oferuje najlepsze chwile relaksu i odpoczynku. Z tego powodu ważne jest, aby zidentyfikować meble i akcesoria najlepiej dostosowane do naszego gustu i naszej wrażliwości.
Wybór łóżka i / lub materacu, wyposażenia sypialni będzie miał inne zaangażowania niż do pokoju dziecięcego. Opieka i miłości w ostatecznych wyborach w obu przypadkach jest ważna, ale sypialnia reprezentuje gniazdko miłosne i musi być wynikiem decyzji przez obie strony. Dodatkowo, kolory i światła wybrane zmieniają całkowicie rodzaj pokoju, który chcesz osiągnąć. Dlatego ważne jest, aby uważać, co się kupuje i dostęp przestrzeń.

Łóżka, materace, Made in Italy

Co proponujemy w tym katalogu to gama tapicerowanych łóżek i kutego żelaza, materace pamięci, listew i elementów mebli do sypialni i nowoczesny design, wszystkie Made in Italy. Wybranie stylu, wybierając najlepsze meble i ostatecznie zakupić, gdzie i jak są decyzje ważne, które należy podjąć w drodze wzajemnego porozumienia. Ale, co najważniejsze, jest możliwość konieczności uzupełnienia odporne i trwałe, wykonane z dbałością i wysokiej jakości materiałów. Sypialnie nie jest jak inne pomieszczenia ponieważ, w rzeczywistości spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia. Porady ekspertów jest zdecydować się na wysoką jakości mebli.
Viadurini.it zobowiązuje się codziennie, aby zapewnić szybki i bezpieczny zakup elementów mebli wykonanych przez włoskiej wykwalifikowanej siły roboczej. Rzemieślników i projektantów  Fielding co pracują z troską i doświadczeniem, aby zaoferować na rynku wyjątkowe meble dla każdej sypialni. Jeśli masz wątpliwości lub szukać więcej informacji nie wahaj się skontaktować z naszymi pracownikami, którzy będą Cię wspierać i pomóc w całym procesie zakupu.

Odkryj nasze oferty online i urządzić sypialnię w stylu

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie