Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Oświetlenie - Kinkiety Zabytkowe

Klasyczna lampa ścienna do łazienki, na zewnątrz i do wszystkich wnętrz domowych, zaprojektowana w stylu retro we Włoszech.

W przypadku vintage rozwiązania oświetleniowego, które nie rezygnuje ze stylu, ta kategoria naszego katalogu pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb!
Na tej stronie znajdziesz wszystkie pomysły, które nasz personel starannie dla Ciebie wybrał, zapewniając Ci tylko najlepsze. Dzięki liniom vintage i retrò te kinkiety będą w stanie pozostawić wszystkich gości otwartymi, z nieoczekiwanymi i wyrafinowanymi efektami świetlnymi.

Zaprojektowana dla tych, którzy wymagają wycofania się z minionych lat, te aplikacje są idealne do klasycznych i minimalistycznych mebli, ale jednocześnie mogą stać się stylowym elementem nawet w pokoju w nowoczesnym stylu, przyciągając uwagę.
Wysoka jakość produktu jest czysta na pierwszy rzut oka, dzięki zastosowanym materiałom i ich wykończeniom wraz z kształtem, od najbardziej klasycznych po najbardziej wyrafinowane.

Odkryj wszystkie propozycje z naszego katalogu online i zafunduj sobie wysokiej jakości meble o funkcjonalnym i niepowtarzalnym designie. W celu uzyskania informacji lub wyceny nasz personel jest zawsze dostępny. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem specjalnego formatu, e-mailem lub telefonicznie.