Liniowy kinkiet 2 światła z mosiądzu i ręcznie malowanej ceramiki, wyprodukowany we Włoszech przez Ferroluce.
Ten liniowy kinkiet z dwoma punktami świetlnymi jest w całości wykonany z mosiądzu i ceramiki z ręcznie malowaną dekoracją roślinną, podkreślenie kunsztu i umiejętności manualnych rzemieślników.
Projekt charakteryzuje się funkcjonalnością oryginalnych punktów świetlnych o szlachetnym wzornictwie z mosiądzem wybranym na części metalowe, który ociepla i dodaje elegancji.
Jest to zatem unikatowe i oryginalne dzieło , które łączy kunszt włoskiej tradycji z jakością materiałów.
Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i poszukiwanie coraz to nowych technik sprawiają, że lampa jest niepowtarzalna i wartościowa.
Wyłącznie włoska produkcja jest źródłem dumy i wartości, która jest w stanie nadać uzupełnieniu niepowtarzalną osobowość, tak aby zaspokoić prośby najbardziej wymagających klientów.
Uwaga : żarówka nie jest dołączona. Zdobienia można dostosować do indywidualnych potrzeb, po więcej informacji skontaktuj się z nami wypełniając odpowiedni formularz. Ponieważ są to przedmioty wykonane ręcznie, rzeczywiste kolory mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach.