Biokominki do Zabudowy, Zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech

2 Produkty
Viadurini Fire Design
zł 14.920,15 zł 18.650,18  - 20%
Viadurini Fire Design
zł 8.911,02 zł 11.138,79  - 20%

Kominki z bioetanolem do zabudowy dla wysokiej jakości wzornictwa i luksusu w nowoczesnym domu

Zaletą tego rodzaju kominków jest to, że są łatwe w instalacji i praktyczne w użyciu, w rzeczywistości nie wymagają konserwacji i mogą być umieszczone w dowolnym miejscu w domu, ponieważ nie wymagają systemów odprowadzania spalin lub zasilania.

Dzięki wkładce kominkowej na bioetanol do zabudowy oferowanej przez Viadurini możesz całkowicie zrewolucjonizować wygląd ścian swojego domu, z prostotą i komfortem.
Wybierz kominek wpuszczany z ramą ze stali nierdzewnej, aby uzyskać elegancki wygląd w swoim salonie.
Dla tych, którzy preferują prosty i minimalny styl, jest nieprzezroczysty czarny kominek z ochronną szybą i tacką do aromaterapii. Pachnący sposób na rozkoszowanie się wieczorami w towarzystwie przyjaciół. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału i wyprodukowane we Włoszech.

Skontaktuj się z nami na nasz adres e-mail i na czacie, aby uzyskać więcej informacji na temat działania kominków na bioetanol. Nasz personel chętnie pomoże wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail, na nasz stały numer lub na odpowiednim czacie.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro