PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk
Strona główna > OŚWIETLENIE >

Żyrandole i oświetlenie z nowoczesnym i klasycznym stylu

KategorieVIADURINI DAJE W PREZENCIE


Ogranicz wyniki

Strona 1 z 67:   1 2 3 4 5 6  + 5
Lampa wisząca wykonana ręcznie Ferroluce
Ferroluce

Lampa wisząca wykonana ręcznie Ferroluce

zł 637,01 zł 804,87 -21%
Żyrandol styl retro ceramiczny od Ferroluce
Ferroluce

Żyrandol styl retro ceramiczny od Ferroluce

zł 981,33 zł 1.239,58 -21%
Żyrandol design 8 ramienny w przezroczystym szkle, model Leo
Made in Italy
Viadurini Lighting

Żyrandol design 8 ramienny w przezroczystym szkle, model Leo

zł 1.902,41 zł 2.857,92 -33%
Strona 1 z 67:   1 2 3 4 5 6  + 5
Każdy pokój w naszym domu potrzebuje różnych źródeł światła opartych na lokalizacji i rodzaju mebli, które wybraliśmy. Wybierz lampy lub żyrandole nadające się do każdego środowiska które dadzą wam pełne i jednolite oświetlenie aby spędzić każdą chwilę w relaksującym otoczeniu.
To nie jest jedynie w celu identyfikacji wzorów lamp, które można przystosować do naszego pokoju, ale także w celu identyfikacji tych, które pozwalają naszym oczom nie męczyć się podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak: nauka, praca, oglądanie telewizji. Każdy pokój ma  inną funkcję, a każda lampa design która znajduję się  w naszym katalogu  odzwierciedla niepowtarzalny charakter nowoczesny i oryginalny.
W ostatnich latach, światło wewnętrzne w pomieszczeniach przekształciło jego podstawowe funkcje, jak proste źródło światła design elementem niezbędnym, nawet w stanie wyposażenia. To staje się potężnym narzędziem komunikacji: sypialnia z delikatnym oświetleniem i z  swiecami zapachowymi  emanuje romans bez wyrażania żadnego słowa, na przykład. Każde źródło światła ma własną historię i dlatego jest to bardzo ważne, aby wybrać "najlepszy projekt oświetlenia do komunikowania doznania i uczucia w sposób bezpośredni do naszych bliskich i naszych gości. W tym katalogu znajdziesz szeroki asortyment lamp i żyrandoli na sprzedaż online w przystępnych cenach.  Wiele oryginalnych pomysłów na tworzenie środowisk różnych w każdym punkcie domu. Wyraź swoją kreatywność grając na połączeniu światła i koloru.  Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami bez zobowiązań, pomożemy w ostatecznym wyborem stworzyć rewelacyjną atmosferę.