Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Nowoczesne Umywalki do Twojej Oryginalnej i Modnej Łazienki

Umywalki konsolowe i umywalki nowoczesne w wersjach nablatowych lub kolumnowych lub blokowanych do łazienki wyprodukowane we Włoszech.

Modele są liczne, a także materiały użyte do ich produkcji.

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesną i prawdziwie oryginalną łazienkę, w tym dziale znajdziesz naprawdę wyjątkowe pomysły i propozycje. Do umywalki łazienkowe proponowane tutaj są wykonane z materiałów wysokiej jakości i wytrzymałości, mają najróżniejsze kształty i są przeznaczone dla nowoczesnego domu i projektowania.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele Umywalka lub zawieszonego umywalką i dla tych, którzy mają dużą łazienkę także podwójne umywalki.

O materiałach znajdziesz zarówno zlewozmywaki ceramiczne , o bardziej klasycznej stylistyce ,możliwość dostosowania koloru, kamienne umywalki dla tych, którzy kochają niepowtarzalne elementy i wyjątkowość rzeźbionego kamienia. Lub drogocenne drewniane umywalki dla tych, którzy kochają kontakt z naturą. A dla tych, którzy kochają nowoczesny styl, mamy  umywalkę metalową  lub betonową.

Jeśli Cię zaintrygowaliśmy, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz personel z przyjemnością odpowie na Twoje pytania, przygotuje spersonalizowaną wycenę i pomoże w całym procesie zakupu.