Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Kolorowe Umywalki Wykonane z Ceramiki i Żywicy

Konfigurowalne kolorowe umywalki z żywicy: blat, kolumna i podwieszane.

Kolorowe ceramiczny umywalki z falisty i eleganckich kształtach to rozwiązanie dobre, ale także w kolorze umywalka żywicy są idealne dla tych, którzy chcą odrobinę oryginalności w ich wystroju.

Jeśli chodzi o umywalki z kolorowej ceramiki, istnieją różne modele. Klasyczne umywalki nablatowe dla tych, którzy mają szafkę łazienkową z dużą półką, umywalki podwieszane idealne do optymalizacji czyszczenia łazienki, a dwukolorowe ceramiczne umywalki ścienne nadają się również do otoczenia kontraktowego.
Te kolorykonfigurowalne, można wybierać z bardzo szerokiej gamy propozycji. Uwolnij swoją wyobraźnię wśród kolorów za pomocą matowe lub błyszczące wykończenie. Lub linia Luxury z wykończeniami w kolorze złotym, platynowym i brązowym jest idealna dla wyrafinowanego stylu.
Z drugiej strony kolorowe umywalki z żywicy są blatami i są zaprojektowane w klasycznych okrągłych kształtach.
Nie zapomnieliśmy jednak o tym, kto kocha oryginalność, dlatego oferujemy umywalki solid surface o oryginalnych i ekstrawaganckich kształtach.

Daj się ponieść kreatywności i poproś o umywalkę w wybranym przez Ciebie kolorze! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nami bez zobowiązań podając nasze adresy e-mail lub czat, z przyjemnością pomożemy w doborze umywalki na oryginalny i nowoczesna łazienka.