Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Grzejniki Łazienkowe Elektryczne - Wysoka Jakość Wykonania we Włoszech

Grzejniki elektryczne o konstrukcji pionowej lub poziomej z mosiądzu, stali lub szkła od 500 do 1500 w mocy

Grzejniki elektryczne naścienne lub podgrzewacze do ręczników w przypadku modeli do łazienki są dostępne z programowalnym termostatem lub z ograniczoną termicznie mocą oporu elektrycznego w watach różnych w zależności od wielkości i wielkości.

Na Viadurini znajdziesz oferty wielu modeli grzejników elektrycznych o niskim zużyciu energii oraz wieszaków na ręczniki najbardziej prestiżowych marek, takich jak Scirocco i Xò firmy Metalform. Barwiona lub chromowana stal, każda twoja potrzeba będzie zaspokojona. Jasne kolory, takie jak pomarańczowy dla tych, którzy kochają nowoczesny design, grzejniki ze szkła hartowanego i drewna dla tych, którzy preferują elegancję i klasyczny styl w swoim salonie. Ponadto niektóre modele można dostosować nie tylko pod względem wielkości, ale także na przedniej stronie podgrzewanego wieszaka na ręczniki.

Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W razie wątpliwości lub konieczności skontaktuj się z nami. Nasz personel chętnie Ci pomoże i odpowie na pytania dotyczące naszych produktów. Możesz nas znaleźć na nasz adres e-mail lub na czacie na naszej stronie internetowej.