Made in Italy

5-barowa stalowa płyta promiennikowa o mocy do 1000 W - rzeka

  • Made in Italy
  • Kod: RIVERSINGLEELEC
zł 19184,72 zł 23980,87 -20%
Materiał Stal węglowa
Rozmiar H 1815 + 110 termostat x L 503 x Inter. 1760 mm x moc wyjściowa w 1000
Dostawa 4 tygodnie dla koloru białego - 5 tygodni dla kolorowego

Pionowy elektryczny grzejnik dekoracyjny ze stali do nowoczesnego i wyprodukowanego we Włoszech salonu lub łazienki.

Ta elektryczna płyta promiennikowa ma nowoczesny design z falistą, pozornie ruchomą powierzchnią dla autentycznych koncepcji w środowisku.
Jest to grzejnik ze stali węglowej odpowiedni do współczesnych środowisk, wykonany w całości we Włoszech , o wartości grzejnika decydują takie wartości, jak całkowita jakość, serwis na najwyższym poziomie, badania zawsze innowacyjnego, ale funkcjonalnego projektu oraz szacunek dla środowiska. nie tylko przy opracowywaniu produktów o niskim wpływie na środowisko, ale także na etapie produkcji.

Wymiary:
  • Wys. 1815 x dł. 503 x wew. 1760 mm x Wydajność w 1000;
Do wysokości należy dodać termostat 110 mm. Biała skrzynka termostatyczna w standardzie do białych grzejników; chrom do kolorowych grzejników i wykończenia ze stali nierdzewnej. Zasilanie jednofazowe 230 V.
Możliwość wyboru między 3 lub 7 prętami lub tworzenie niestandardowych szerokości. Dostępne w różnych wykończeniach oprócz tych obecnych w menu rozwijanym; dowiedz się, wypełniając formularz w celu uzyskania informacji lub bezpłatnej wyceny.
Produkt wyróżnia się niską bezwładnością cieplną i zdolnością do przenoszenia wysokiego promieniowania cieplnego , gwarantując również pewną elastyczność w zarządzaniu pożądanym klimatem.
Co więcej, stopniowe wydzielanie ciepła trwa, gdy system jest wyłączony, co zapewnia klimat dobrego samopoczucia i utrzymanie temperatury przez długi czas.

W zestawie rezystancja elektryczna z podczerwienią wyposażona w standardowy pilot zdalnego sterowania, kabel 1200mm z wtyczką schuko oraz dodatek glikolu do stosowania jako środek przeciw zamarzaniu i antykorozyjny do ochrony systemu.
Na życzenie dostępny jest cyfrowy opornik elektryczny i osłona oporowa w tym samym wykończeniu co grzejnik.
Dostępna jest również wersja z hydraulicznym lub mieszanym montażem grzejnika. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę.

Uwaga: wieszak na ręczniki, który zwiększa szerokość grzejnika o 18 mm, jest również dostępny na zamówienie, nie jest wliczony w cenę.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter