Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Wybierz Ogrzewanie Projektowe z Viadurini Design Radiators

Elektryczne i hydrauliczne grzejniki o wyjątkowej i specjalnej konstrukcji do ogrzewania domu

Viadurini Design Radiators to nowa kolekcja grzejników dla domu. Dzięki bardzo dużemu dostosowaniu, tworzy naprawdę elegancką i niepowtarzalną linię. Kolekcja tych specjalnych grzejników jest produkowana przez włoską firmę specjalizującą się w ogrzewaniu, ale także w projektowaniu. Idealne połączenie do stworzenia modnych modeli w całości Made in Italy.
Składająca się w całości ze szkła i aluminium linia Design Radiators Line jest przyjazna dla środowiska i ogranicza do zera wpływ produktu na środowisko.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii układ hydrauliczny ma wysoką wydajność. W rzeczywistości, przy znacznie niższym zużyciu wody niż konwencjonalne systemy, można go doskonale dostosować do systemów pomp ciepła lub odnawialnych źródeł energii. Wersja elektryczna ma najbardziej zaawansowaną technologię, która pozwala produktowi zrozumieć, który jest najbardziej odpowiedni sposób na ogrzanie środowiska, zapobiegając marnowaniu energii do minimum i utrzymując temperaturę powierzchni produktu. Powoduje to automatyczny blok przed nagłymi zmianami temperatury w otoczeniu. Wśród wielu funkcji technicznych warto wspomnieć o systemie sterowania ekranem dotykowym najnowszej generacji podczerwieni, który w połączeniu z pilotem zdalnego sterowania pozwala zoptymalizować jego działanie.

Dzięki tej współpracy Viadurini tworzy niezwykłą kolekcję grzejników, które są w stanie ulepszyć design włoskiej tradycji. Rezultatem jest stworzenie wydajnych i niezmiennych produktów. Wszystkie komponenty są starannie dobierane ze względu na ich ekologiczność i możliwości recyklingu. Linia grzejników projektowych Viadurini jest zoptymalizowana do pracy z systemami fotowoltaicznymi, pompami ciepła, kotłami kondensacyjnymi i innymi systemami energii odnawialnej.

Nazwiska bohaterów tej linii to: Jonny, Brian i Barry. Wszystkie są dostępne zarówno w wersji hydraulicznej, jak i elektrycznej. Możliwe jest również zamówienie preferowanego modelu pokrytego szkłem, ceramiką lub drewnem. Linia grzejników Viadurini jest bogata w wiele kombinacji kolorów i materiałów, odpowiednich do każdego środowiska, w którym można umieścić praktyczne akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki lub haczyki.