Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Viadurini Design Radiators

Viadurini Design Radiators to nowa kolekcja grzejników dekoracyjnych do domu. Elegancka, wyjątkowa i ekskluzywna linia dzięki bardzo wysokiemu poziomowi personalizacji. Zbiór tych specjalnych grzejników jest produkowany przez włoską firmę specjalizującą się w sektorze grzewczym i projektowym. Idealne połączenie do tworzenia modnych modeli całkowicie Made in Italy. Wykonane w całości ze szkła i aluminium, grzejniki Linea Design są przyjazne dla środowiska i zmniejszają wpływ produktu na środowisko do zera.

Korzystając z najlepszych technologii, chłodnica hydrauliczna charakteryzuje się wysoką wydajnością, przy znacznie niższym zużyciu wody w porównaniu z tradycyjnymi systemami i doskonale dostosowuje się do systemów pomp ciepła lub odnawialnych źródeł energii. Wersja elektryczna prezentuje najbardziej zaawansowaną technologię, dzięki której sam produkt może zrozumieć, jaki jest najbardziej właściwy sposób ogrzewania otoczenia, unikając strat energii i utrzymując minimalną temperaturę powierzchni produktu. Powoduje to automatyczne blokowanie zamka przed nagłą zmianą temperatury w otoczeniu. Wśród wielu funkcji technicznych na uwagę zasługuje najnowszy system sterowania ekranem dotykowym na podczerwień najnowszej generacji, który pozwala w połączeniu z pilotem zdalnego sterowania zoptymalizować wydajność.

Nazywają się Jonny, Brian i Barry - grzejniki dostępne zarówno w wersji elektrycznej, jak i hydraulicznej. Możliwe jest również zamówienie preferowanego modelu pokrytego szkłem, ceramiką i drewnem. Linia grzejników Viadurini jest bogata w wiele kombinacji kolorów i materiałów odpowiednich do każdego środowiska, do którego można włożyć praktyczne akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki lub wieszaki.

Jego siła? Dostosowanie! Dzięki technice sitodruku możliwe jest wybranie zdjęcia / obrazu, które następnie zostanie wydrukowane pomiędzy dwiema przezroczystymi kryształowymi płytkami, aby uzyskać naprawdę efektowny efekt.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie