PRODUKTY ZE ZNIŻKAMI DO 50%
Obsługa klienta +39 0541.623760
Koszyk
Strona główna > SALON > Fotele > Fotele z funcją relax >

Alzapersona i masowania fotele dla relaksu i dobrego samopoczucia

Ogranicz wyniki

Strona 1 z 2:   1 2
Fotel relax 1 silnik model Via Verona
Made in Italy
Stile Relax

Fotel relax 1 silnik model Via Verona

zł 5.130,48
Fotel relax 1 silnik model Via Venezia
Made in Italy
Stile Relax

Fotel relax 1 silnik model Via Venezia

zł 5.130,48
Fotel relax 1 silnik model Via Firenze
Made in Italy
Stile Relax

Fotel relax 1 silnik model Via Firenze

zł 5.130,48
Strona 1 z 2:   1 2
Znasz te fotele do masażu, które można znaleźć we wszystkich sklepach, dostępne dla klientów do testowania? Z pewnością. Za każdym razem jest to przyjemność dla szyi i pleców mogą usiąść i spróbować jednego z nich. Dzięki mechanizmu zamontowanego wewnątrz struktury tych foteli i masażu, także idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, zawsze zapewniają przyjemność pomaga się zrelaksować całe ciało w krótkim czasie.
Viadurini.it dziś daje możliwość zakupu jednego z nich w naszym serwisie internetowym ci. Wiele pomysłów i modele są naprawdę wyjątkowe i atrakcyjne ceny fotele. Kto nie chce pobyt w? Obok kanapy staną się łupem każdego członka rodziny, a na pewno jego zakup nie zostanie zmarnowany. A może chcesz kupić jedną z nich regalandola do swoich bliskich z problemami z poruszaniem się. Bardzo często osoby starsze mają trudności z korzystaniem te duże wygodne krzesła, ale nie bardzo funkcjonalne, które nie pomagają im w wynurzania. Te fotele, które prezentujemy dzisiaj wyposażone są w mały silnik, który pomaga łatwo zainteresowani pozyskaniem plecy i szybko wzrosnąć w stopę. Dużą zaletą dla tych, którzy mają poważne trudności w poruszaniu się, cenną pomoc, aby dać do tych, które posiadamy najdroższe.
Każde krzesło jest zatem przeznaczony do zaoferowania ogromny dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, jak pan wie, że podstawą wielu zachodnich zła nie jest stres, czynnikiem ryzyka dla każdego. Złagodzenie krzesła jak to będzie wtedy w stanie pomóc każdej nocy, aby odpędzić chwile stresu związanego z pracą, które towarzyszyły Ci podczas dnia. W celu uzyskania informacji nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji, pomogą w ostatecznym wyborze jednej z tych wspaniałych foteli masujących i półleżącej.

Poznaj naszą ofertę online, wiele fotele do masażu dla Ciebie!