Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Latarnia ogrodowa, mosiężne i zabytkowe latarnie

.

Latarnie zewnętrzne do projektowania ogrodu, vintage, nowoczesne lub klasyczne.

Charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, są idealne dla tych, którzy chcą nadać odrobinę elegancji zewnętrznej części domu w letnie wieczory.

Wśród naszych propozycji lampionów ogrodowych o prostym i niezbędnym designie znajdziesz latarnie podłogowe, idealne do umieszczenia przy wejściu lub na trawniku, lampionach ściennych lub wiszących lampionach dla tych, którzy wolą światło z góry.
Użyte materiały są wysokiej jakości, żelazo i mosiądz struktury otaczają przezroczyste szklane ściany, z których światło świecy może filtrować tworząc wspaniałą atmosferę.
Słynna włoska marka Il Fanale wypala te produkty wykonane we Włoszech, które pozwolą Ci nadać przestrzeniom zewnętrznym odrobinę stylu vintage.

Nasz personel jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i pomóc wybrać meble do ogrodu. Skontaktuj się z nami przez formaty w kartach produktów, przez nasz adres e-mail, telefonicznie lub napisz do nas na odpowiednim czacie na naszej stronie. Chętnie pomożemy Ci podczas zakupu online.