Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Łóżka 1 osobowe

Sprzedaż online łóżek dla każdego z 100% włoskiego designu i produkowane we Włoszech. W sypialni dzieci musi być świeże, kolorowe i zabawne. Musi to być miejsce, gdzie dzieci naprawdę chcesz być z tobą, z przyjaciółmi, a nawet siebie. Wybór jednego łóżka to ważny moment dla teraźniejszości i przyszłości swojej rodziny. Dla podwójnymi łóżkami przejść do sekcji.

Viadurini.pl w e-commerce oferuje wszystkie opcje szukaliśmy: łóżka pojedyncze meble tapicerowane, kute żelazo, z lub bez szuflad, z lub bez pamięci, z lub bez zagłówka. Nie wspominając już o szeroki wachlarz stylów, kolorów i materiałów, wszystko najwyższej jakości, ze stali odpornej sprzętu. Plastik jest zakazane Viadurini.pl. A wszystko po lepszych cenach w internecie. Konstrukcja pojedynczego pokoju jest bardzo ważny, ponieważ będzie towarzyszyć dzieciom przez ich wzrostu.

Będąc w stanie zbudować "gniazdo" wygodne i jednocześnie wolne i otwarte, w których dzieci muszą to satysfakcja, że ​​będzie się opłacać w najbliższych latach wysiłków w celu badania i wybrać odpowiedni meble. Pomyśl zatem również do wyborów z jednym łóżkiem.


Łóżko pojedyncze, jak wybrać

Badanie lub grać w stymulującym środowisku wpływa bardzo pozytywnie na wynikach. Ponieważ sypialnia jest miejscem, gdzie dzieci spędzają większość czasu z przyjaciółmi lub samemu w długich popołudni studiów, ważne jest, aby zagwarantować mu pokój przytulne i przestronne. Łóżko pojedyncze jest zdecydowanie kluczową częścią dziecięcego pokoju, ale musi być funkcjonalne do potrzeb dzieci jak całej rodziny.

Musisz dostępne kilka miejsc, których sklep pościel i artykuły gospodarstwa domowego? Jedno łóżko z pojemnikiem byłoby idealnym rozwiązaniem. Chcesz pokój przystosowany dla dzieci i gości? Dlaczego nie wybrać pojedyncze łóżko lub tapicerowane kute? Traktuj natychmiast meble pozwala wybrać łóżko dla dzieci, który jest zgodny z wszystkimi stylu pomieszczenia, a przede wszystkim z potrzebami rodziny.

To po prostu ma do zwiedzania od góry do dołu naszego e-handlu online z wieloma łóżkami wszystkich produkowanych we Włoszech przez najlepszych rzemieślników krajowych.

Odkryj ceny, Kup online i nasz Twin

W naszym e-commerce Viadurini.it sprzedać pojedyncze łóżka w przystępnych cenach, lepiej niż można znaleźć w internecie iw sklepach z Twojego miasta. Do pokoju dziecięcego lub do pokoju gościnnego, łóżko pojedyncze nabyć w naszym sklepie internetowym pozostawi jesteś podekscytowany tanich cen całej naszej linii. Każdego dnia znajdziesz ciekawe oferty i produktów w pełnej cenie, które wydają się w równowadze. Sprawdź ceny wszystkich P jednej linii: imbottini, żelazo, pojemnik, dodatkowe łóżka pojedyncze, rozkładane łóżka, i wiele więcej, aby udekorować pokój dla dzieci lub gości w najniższej cenie, które można sobie wyobrazić ,

Łóżka z magazynu

Łóżka z kosztów magazynowania, piękne i nadaje się do wszystkich potrzeb domu i rodziny. Jesteś łóżko dla dzieci lub dla dorosłych, na badania Viadurini.it to przyjemność: znajdziemy pojedyncze łóżka z pojemnikiem na super tanie, jak również liczne oferty każdego dnia.

W naszym katalogu znajdą Państwo pojedyncze łóżka z pojemnikiem na podstawie różnych potrzeb: pojemnik wysoki, niski, pojedynczy stojak, szuflady, podwójne boczne otwartym pojemniku, kutego żelaza, a nawet nadziewane. Z pewnością funkcjonalne łóżka, które reprezentują szczyt zakresie rękodzieła zaprojektować 100% włoskiej.

Pojemnik osadzone w łóżku dziecka jest urządzeniem bardzo cenione przez wszystkich matek - nie wspominając o jeden decyduje się na pojedyncze łóżka z pojemnikiem do sypialni dla gości. Krótko mówiąc, każdy ma inne potrzeby, ale projekt rozwiązania są skuteczne, kiedy mogą dać odpowiedź na każdy możliwy użytkownika. To jest jakość i wygodę oferowanych przez Viadurini.it z jego dwoma łóżkami z pojemnika chce dać swoim klientom możliwość życia w domu, gdzie przestrzeń jest zoptymalizowana, i sprawia, że ​​miejsca dla życia.

Łóżka tapicerowane

Łóżko pojedyncze napawa najwygodniejszą rzeczą, że można myśleć, zarówno do sypialni
dzieci lub nastolatki, to do pokoju, aby pomieścić gości. Zagłówek jest wyściełane jak przytulić dla dziecka, które wspiera głowę, podczas gdy mama i tata opowiedzieć historię. A co sprawia, że ​​piękne rysunku na środowisko, która cię widzieć po tylu latach?

W naszym e-commerce znajdziesz mnóstwo łóżek tymianku tapicerowane koszt, ale z brzegu. Mamy pojedyncze łóżko w imitacji skóry, tkaniny, z pojemnika, w drugim łóżko, dzieci, dziewcząt, chłopców i dorosłych.

Najlepsze łóżka wyściełane zawsze w ofercie, lub po bardzo niskich cenach. Bo każdy ma prawo do pokoju swoich marzeń. Łóżko pojedyncze wyściełane Viadurini.it jest jednym z najbardziej konfigurowalnych elementów meblowych, które istnieją. Neutralne kolory i jednolite kolory dla tych pokoi, które chcą wnieść swoje dzieci w wieku dojrzałości lub prostych i eleganckich pokoi, które witają gości.

Jasne kolory, geometryczne wzory i dostęp do życia beztroski dzieciństwa wraz z jednym łóżkiem zabawny i zabawy. Albo dla tych dorosłych, którzy nie mają wielkie pragnienie, aby być wielki.

Łóżka kute

Jedno łóżko w kutego żelaza dla księżniczki i księcia domu. Dzieci pojedyncze łóżka kute Nie ma tu wielu wokół, ale w naszym e-commerce Zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Jak każdy inny produkt w katalogu, nawet łóżko jest tanie, tak, nawet jeśli nie możesz znaleźć wiele w sklepach oraz w Internecie.

Na Viadurini.it znaleźć łóżka z kutego żelaza wszystkich typów: klasyczne i nowoczesne,
tradycyjna lub kolorowe, również w kolorze białym, z lub bez pojemnika, z lub bez pod stopę. Masz jasnego pojęcia, czy nie? W każdym razie, nasz katalog będzie przekonać się, z wielu pojedyncze łóżka z kutego żelaza.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie