Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Brodziki na Zamówienie z Żywicy, Ceramiki i Szkła - Prostokątne i Kwadratowe

Indywidualne brodziki z żywicy, ceramiki, szkła i kamionki we Włoszech

Design i jakość, to wspaniałe cechy podstawy brodzików  proponowanych przez Viadurini, brodziki są ważnym elementem naszych łazienek. Dzięki różnym materiałom, kształtom i rozmiarom stanowią one najlepsze rozwiązanie, aby mieć prysznic o nowoczesnym i zawsze aktualnym designie, który idealnie pasuje do różnych pudełek.

Znajdziesz u nas różne rodzaje brodzików w rozmiarach i materiałach takich jak: żywica, ceramika, szkło i gres . Wybór materiału jest ważny, ale należy również wziąć pod uwagę funkcjonalność i przestrzeń.

Każdy materiał ma swoje zalety:
  • Ceramiczny , classic, trwałe i łatwe do czyszczenia.
  • Następnie jest kamionka , bardzo lekka, antypoślizgowa i łatwa w montażu.
  • Z drugiej strony do każdego rozwiązania dostępne są brodziki z żywicy, ultra cienkie i dostępne w różnych kolorach i wykończeniach, a ich największą zaletą jest to, że są wykonane na wymiar i można je przycinać według potrzeb, dzięki czemu pasują do każdej kabiny prysznicowej.
Brodziki prostokątne, kwadratowe lub półokrągłe , mogą być również zlicowane z posadzką. W przeciwieństwie do klasycznego brodzika, który tworzy stopnie, można je montować bezpośrednio na legarach podłogowych. W ten sposób powstaje równo z podłogą rozwiązanie dostępu, które nie wymaga żadnego pozycjonowania na ramach mocujących.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta Help Desk, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby.