Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Fotel skandynawskie i styl przez Nordic Innovation

Elegancja i trzeźwość to słowa, które najlepiej opisują autentyczne skandynawskie fotele i niepowtarzalny styl nordycki. Dzięki ich czystym i nieodzownym liniom, inspirowanym stylem lat 50., będzie to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli w pełni wykorzystać przestrzeń. Ergonomiczna i absolutnie wygodna konstrukcja zapewni chwile relaksu, aby poczytać książkę lub oglądać telewizję po długim dniu w pracy.

Fotel w stylu nordyckim z pewnością sprawi, że Twój salon będzie elegancki i wyrafinowany. Skandynawscy projektanci, często uważani za "zimnych", w rzeczywistości preferują funkcjonalność i wygodę z niezwykłą dbałością o szczegóły. Całkowicie naturalny efekt uzyskuje się dzięki zastosowaniu jasnych odcieni, które oświetlają i dekorują otoczenie. Wstawione w jasnych i pastelowych kolorach meble z drewnianymi parkietami, skandynawskie fotele, wykonane z cennego drewna z nieskończonych lasów brzozy i sosny, powitają Państwa przytulne mieszkanie jak skandynawski domek.

Możesz wybrać fotel w stylu vintage z regulowanym oparciem w 2-3 pozycjach, z podłokietnikami lub bez. Prawdziwą ucztą są designerskie fotele z lampą i bezprzewodową ładowarką. Siedzisko i oparcie wykonane z wygodnego materaca, który można zdjąć i wykorzystać jako łóżko, z pewnością sprawią, że będziesz żałować dokonanego zakupu! Nogi i struktura mogą być wykonane ze stali dla nowoczesnego stylu lub z drewna, aby uzyskać efekt retro.

Pamiętaj, że bez wątpienia znajdziesz nas do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać skandynawski fotel designerski, który jest właśnie dla Ciebie! Odkryj nasze oferty i kup skandynawską sofę swoich marzeń online!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie