Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Uzupełnienia i Przedmioty Design Wyposażenia Salonu

Akcesoria wyposażenia domu do projektu made in Italy: stoły, wieszaki, freski, obrazy, półki i lustra.

Nasi pracownicy wybrali on najlepiej design produkty, aby uzupełnić wyposażenie twoich domów.

Nic nie pominęliśmy, zaczynając od luster i obrazów, które pozwalają stworzyć bogatą pustą ścianę i harmonijnie uzupełnić meble w częściach mieszkalnych i sypialniach. Dla tych, którzy zamiast tego uwielbiają malować i chcą ozdobić ściany swojego domu realistyczną kopią słynnych obrazów, nie można pominąć fresków Tifernate Bottega. Realistyczne reprodukcje idealne do stworzenia dzieła sztuki.
Ale nie zapomnieliśmy o tych przydatnych przedmiotach w domu, takich jak wygodne i fantazyjne nowoczesne wieszaki na ubrania przy wejściu, oryginalne designerskie półki, które nadadzą kreatywnego charakteru Twojemu domowi lub dla tych, którzy posiadają kominek, drewno opałowe posiadacz wykonane z wysokiej jakości materiałów włoskiego designu.

Odkryj nasze kolekcje i najlepsze produkty, aby uzupełnić wystrój Twojego domu. Nasz personel z przyjemnością pomoże Ci w procesie zakupu, aby szybko i łatwo go zrealizować, ale także odpowie na twoje pytania lub wątpliwości za pomocą odpowiedniego formatu na stronie produktu, na naszym czacie lub na naszym adresie e-mail.