Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Deszczownica z Chromoterapią - Wyprodukowano we Włoszech

Włoskie głowice prysznicowe do wbudowania lub sufitu do nowoczesnej i wyprodukowanej we Włoszech łazienki

Wśród naszych propozycji znajdują się głowice prysznicowe wpuszczane w sufit, jeśli mamy małą przestrzeń, lub urządzenie na ramieniu lub urządzenie wielostrumieniowe z aplikacjami na ścianach bocznych, które zapewniają otulający i obfity strumień wody na chwile relaksu. Bossini produkuje panele prysznicowe z obrotowym sterowaniem, które pozwala wybrać trzy różne rodzaje strumienia, oferując przyjemność z wody w jej najbardziej naturalnych formach: regenerującą pieszczotę deszczu, wygodny strumień wodospadu lub świeży dotyk strumienia rozpylonego. .

U nas znajdziesz również słuchawki prysznicowe w kolorze złotym lub czarnym.

Materiały, z których wykonane są głowice prysznicowe, są liczne; stal, stal nierdzewna, brąz, miedź, antyczny mosiądz i aluminium. Wszechstronne, wygodne i odporne na zarysowania materiały.
Niesamowitą innowacją dla wyjątkowego i wyjątkowego prysznica jest wielokolorowy  prysznic emocjonalny; Bossini oferuje głowice prysznicowe z oświetleniem LED w szerokiej gamie kolorów, które zapewniają korzystny efekt chromoterapii.

Dla tych, którzy uwielbiają dokonywać niebanalnych wyborów, mamy okrągłą słuchawkę prysznicową, kwadratową, owalną lub prostokątną, aby czas pod prysznicem był wyjątkową i wyczekującą okazją. Wszystkie prezentowane w katalogu produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są wynikiem starannej selekcji dokonanej przez nasz personel. Pamiętaj, że w razie wątpliwości jesteś do Twojej dyspozycji.