Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Zegary Ścienne Duże i Małe w Nowoczesnym, Vintage i Made in Italy Design

Zegary ścienne idealne do każdego środowiska i stylu w domu i biurze

W tej sekcji możesz zanurzyć się w szerokiej gamie zegarów ściennych o dowolnym kształcie i stylu:
  • Zegary ścienne samoprzylepne : poszczególne elementy można łatwo nakładać, postępując zgodnie z załączonymi instrukcjami.
  • Duże zegary ścienne : jeśli masz wysokie sufity lub chcesz nadać osobowości gołej ścianie.
  • Kwadratowe zegary ścienne , reinterpretacja klasyki.
  • Okrągłe lub owalne zegary ścienne , możemy zadziwić kreacjami, których nigdy nie widziano.
  • Designerskie zegary ścienne , modele z większą osobowością.
  • Nowoczesne zegary ścienne , najbardziej geometryczne kształty i najmodniejsze materiały.
  • Zegary ścienne w stylu vintage , z klasycznymi i dobrze znanymi liniami, dla stylu, który nigdy nie jest banalny i nie na miejscu.
Od tradycyjnego okrągłego kształtu po fazowane kwadraty, od fantazyjnych po klasyczne wzornictwo: świat zegarów do powieszenia na ścianie jest naprawdę nieograniczony. Duża różnorodność propozycji pozwala pomyśleć o innym zegarze do każdego pomieszczenia: z drugiej strony każda przestrzeń w domu potrzebuje własnego zegara, od kuchni po salon, od łazienki po gabinet, a nawet w firma, w której pracujesz, w której ważny jest czas .

Również z punktu widzenia barw masz otwartą murawę: od klasycznych modeli w kolorze czarnym lub białym, z bardziej kolorowych te lubpomysłowe kombinacje, od wyrafinowanego złota po zieleń i miedź. Zegar ścienny może również działać jako element kontrastowy, dodając pomieszczeniu witalności.

Czerwone zegary ścienne do eleganckich salonów, kolor drewna do wnętrz z silną naturalną inspiracją lub marmur dla zaszczepienia odrobiny luksusu: wybierając najbardziej odpowiedni model, kieruj się swoim gustem i stylem przestrzeni.

Do każdego pokoju własny zegar

Są zegary ścienne przeznaczone do instalacji sypialni, które są absolutnie cichy i mały w wielkości z ciepłych kolorach.
T
he zegary ścienne do nowoczesnej kuchni, można tu znaleźć nieskończone modele i kolory, na pewno te z wielkich liczb i natychmiastowego odczytu są oznaczone wewnątrz stylizowane tarcze i dobrze zdefiniowanych i nowoczesne linie i bardzo kolorowy, jeśli zamiast tego jest od kuchni B & B, zegar ścienny w kształcie dzbanka i filiżanki  jest idealny. Jeśli chodzi o zegary ścienne do salonu, tutaj możesz rozstawić i wybrać produkt o dużych rozmiarachktóra zdobi dużą ścianę, używając określonych kształtów i kolorów, prawdziwymi dziełami sztuki są te wykonane na płótnie: zegar ścienny z możliwością wyboru do 3 stref czasowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do instalacji biurowych lub studyjnych.