Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Design Grzejniki do Łazienki i Salonu - Made in Italy

Najlepsze grzejniki o nowoczesnym i oryginalnym designie oraz podgrzewacze do ręczników: ogrzewaj dom lub łazienkę za pomocą odpowiednich mebli.

Grzejniki te idealnie nadają się do dekoracji salonu lub łazienki z nutką niepowtarzalnego stylu, a także są przydatne do ogrzewania domu.

W naszym katalogu znajduje się wiele modeli grzejników dekoracyjnych:
  • kanaliki, które tworzą oryginalne kształty,
  • prostokątny kształt z możliwością dostosowania koloru,
  • z drewnianą lub lustrzaną osłoną.
Grzejniki te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna i aluminium.

Można je również dostosować pod względem rozmiarów, kolorów i wykończeń okładek. Są one wykonane z regulowanym rozstawem osi, dzięki czemu można wykorzystać istniejące otwory starego podgrzewanego wieszaka na ręczniki lub podgrzewacza do ręczników.

Tutaj znajdziesz najlepsze marki grzejników, które zagwarantują Ci produkt made in Italy, wśród naszych propozycji: Scirocco, Xò firmy Metalform i Viadurini Design Radiators.

Wybierz model, który najlepiej odzwierciedla Twoje upodobania i najlepiej pasuje do Twojego wystroju domu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub spersonalizowanej wyceny, skontaktuj się z nami. Znajdź nasz personel dostępny na adres e-mail i numer telefonu na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem odpowiedniego czatu.