Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Rozkładany Stół do Jadalni Prawdziwy Design Made in Italy

Stoły rozkładane do jadalni i salonu, w drewnie, stali lub szkle.

Nowoczesne rozkładane stoły do jadalni, przedstawione w tej części naszego katalogu online, oferują tę zaletę, że zajmują mniej miejsca i wydłużają w razie potrzeby, aby organizować wspaniałe kolacje z przyjaciółmi. A jeśli chcesz dopasować także kilka interesujących krzeseł, nie zapomnij odwiedzić sekcji poświęconej im katalogu.

Wśród naszych propozycji są: drewniane rozkładane stoły do ​​jadalni o kwadratowym, owalnym lub prostokątnym kształcie z regulacją szerokości do 3 metrów, dostępne w różnych rozmiarach z nogami ze stali i drewna; ceramiczny rozkładany stół do jadalni - innowacyjny materiał stosowany w produkcji stołów do jadalni, nadający nutę ponadczasowej elegancji; rozkładane szklane stoły do ​​jadalni, dostępne w wersji z przezroczystym szklanym blatem, czarnym szkłem lub nieprzezroczystym i hartowanym białym szkłem; stół ze stali nierdzewnej dla tych, którzy kochają prosty i liniowy styl, a na końcu rozkładany marmurowy stół dla tych, którzy kochają kamień i chcą wyposażyć swój salon w luksusowy stół. Wysokiej jakości materiały i włoski design to słowa kluczowe tych rozkładanych stołów do jadalni.

Wybierz model nowoczesnego rozkładanego stołu do jadalni odpowiedni do stylu Twojego salonu. A jeśli potrzebujesz porady lub więcej informacji, skontaktuj się z nami. Nasz personel chętnie udzieli pomocy w trakcie procesu zakupu i w odpowiedzi na pytania.