Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Luster Design o Nieregularnych i Geometrycznych Kształtach - Wyprodukowano we Włoszech

Zaprojektuj lustra o geometrycznych i nieregularnych kształtach, aby nadać niepowtarzalny styl Twojemu domowi made in Italy.

Do lustra projektoweakcesoria idealne wnieść meble z domu klasą , gdy umieszczone strategicznie można powiększyć małe pokoje i rozjaśnić ciemne obszary . Jednym z najlepszych miejsc na designerskie lustro jest strefa wejściowa . Możesz wybrać designerskie lustro, które najlepiej odpowiada Twoim estetycznym i funkcjonalnym potrzebom.

Przemyślane, pełne empatii, czasem wręcz magiczne: designerskie lustro to drogocenne i luksusowe uzupełnienie , nieodzowny element każdego domu, którego nie można zrezygnować. Każdy pokój może pomieścić jeden, ponieważ dostosowuje się do każdego gustu i wieku.Kolorowe, w tysiącach kształtów, duże i małe, potrafią zaskoczyć swoją oryginalnością i dlatego świetnie sprawdzą się jako pomysł na prezent .

Designerskie lustra są doskonałym rozwiązaniem wyposażenia domu i przez lata projektowali je najlepsi projektanci we wszystkich kształtach i rozmiarach . Lustro designerskie nadaje elegancji całemu otoczeniu zarówno w części sypialnej, jak i dziennej, a także przy wejściu, gdzie oprócz funkcji praktycznej pełni również niezastąpioną funkcję ozdobną dla tego otoczenia, stanowiącą wizytówkę naszego Dom.