Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Design i Nowoczesne Lustra Łazienkowe

Lustra łazienkowe o nowoczesnym designie dla prawdziwej jakości wykonane we Włoszech - kwadratowe, okrągłe lub prostokątne, ale także faliste lub fantazyjne.

Styl lustra musi być zgodny z wystrojem środowiska łazienki. Lustro projekt w obróbce i marynowanych białego drewna z pewnością jest idealnym miejscem na romantyczny, delikatny miłośnika shabby chic. W Cipi oferty marki specjalne lustra w drewno tekowe całkowicie ręcznie, zarówno trawiona przez romantycznej duszy, ale też drewniane lustra w kraju i stylu vintage. Każdy kawałek jest wyjątkowy.
Firma Cipì dla tych, którzy preferują nowoczesne i modne środowisko, oferuje modele przyciągających wzrok luster o nietypowym designie i najróżniejszych formach: okrągłe, kwadratowe, prostokątne, być może z metalu, aluminium, mosiądzu i stali chromowanej.
Dla tych, którzy kochają grę światła i pośrednich odbić, można ocenić model z regulowanym lustrem oświetleniowym LED, niezbędnym do efektownej łazienki i designu.

W celu uzyskania jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z nami, jesteśmy dostępni na odpowiednim czacie lub telefonicznie pod numerem na naszej stronie internetowej, z przyjemnością usłyszymy i spełnimy Twoje prośby!