Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Rozkładane Stoły Konsoli w Nowoczesnym lub Klasycznym Stylu - Luxury Made in Italy

Wysuwane konsole w nowoczesnym lub klasycznym stylu: drewno, stal i kamień.

Idealne meble dla tych, którzy lubią optymalizować przestrzeń. Mebel, który w kilku prostych krokach można przekształcić z ozdobnej konsoli i opróżnia kieszenie na rozkładanym stole, aby organizować kolacje i aperitify z przyjaciółmi.

Nasz wybór pracowników dla Ciebie tylko najlepszego projektu, zawsze staramy się łączyć wysoką jakość Made in Italy z innowacyjnym i oryginalnym stylem.
Proponowane tutaj stoły konsoli są idealne do dekoracji domu w dowolnym stylu. Klasyczne i kwadratowe linie do drewnianych stołów konsolowych pomalowane na biało, ale także bardziej odważne linie w nogach, które krzyżują się, tworząc efekt ruchu dla nowoczesnych stołów konsolowych, w tym przypadku przy użyciu materiałów takich jak stal.

Odkryj nasze propozycje w naszym katalogu online i wybierz rozszerzalną konsolę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. W przypadku jakichkolwiek wyjaśnień lub informacji chętnie pomożemy i pomożemy w całym procesie zakupu. Nie wahaj się skontaktować z nami na nasz adres e-mail, na odpowiednim czacie lub telefonicznie.