Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Ławy Ogrodowe do Nadania Przestrzeniom Zewnętrznym Stylu

Ławki ogrodowe odpowiednie zarówno do umowy, jak i do użytku domowego i prywatnego - Możliwość dostosowania nowoczesnego włoskiego stylu.

Wśród naszych propozycji znajdziemy ławkę ogrodową z drewna tekowego, sygnowaną przez słynną włoską markę Talenti, dla miłośników luksusu i klasycznego stylu.
Lub metalowa ławka ogrodowa wykonana z malowanego aluminium, którą można dostosować pod względem koloru. Nowoczesny styl i jakość włoska dla tych, którzy kochają prostotę linii i kształtów.

Ale my z Viadurini myślimy również o tych, którzy preferują oryginalność kształtów, proponując nową markę o nazwie Slide, która tworzy ławki z polietylenu na zewnątrz jako ławkę o kształcie miłości, który można dostosować pod względem koloru lub siedziska modułowego Snake do tworzyć kompozycje unikalnych ławek z promiennym światłem.

Aby uzyskać niestandardową wycenę, skontaktuj się z nami, z przyjemnością stworzymy Twoje oszacowanie i przekażemy Ci wszystkie informacje potrzebne do dokonania zakupu. Jesteśmy dostępni poprzez odpowiedni czat, numer telefonu znaleziony na stronie i nasz adres e-mail.