Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lampy Scienne - Kinkiety Scienne Wyprodukowane we Włoszech

Nowoczesne, designerskie i zabytkowe kinkiety i kinkiety do oświetlenia domu.

Nasi pracownicy wybrali najlepsze oświetlenie kinkietów ściennych dla każdego pomieszczenia w Twoim domu. Na rynku można znaleźć wiele różnych typów, aplikacji dużych i małych, o różnych kolorach i wiązkach światła mniej lub bardziej intensywnych. My w Viadurini staraliśmy się zaspokoić wszystkie potrzeby.

W katalogu, który prezentujemy w naszym sklepie internetowym, znajdziesz wiele pomysłów i unikalnych i oryginalnych propozycji wyposażenia modeli w każdy pokój, od salonu po sypialnię. Wszystkie znalezione kinkiety są wykonane z wysokiej jakości materiałów i oferowane na sprzedaż po naprawdę wyjątkowych cenach.
Dla miłośników stylu vintagemosiężne lampy ścienne sygnowane przez ważną włoską markę, taką jak Aldo Bernardi, lub ceramiczne kinkiety z naturalnymi dekoracjami, takimi jak kwiaty i liście. Jeśli natomiast preferujesz nowoczesny design idealny dla Ciebie, to stalowe lampy, lekkie i proste w linii lub lampy przemysłowe w stylu ceramicznym i metalowym, które można dostosować pod względem koloru.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub spersonalizowanej wyceny możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, na odpowiednim czacie lub telefonicznie, nasz personel chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże Ci w ostatecznym wyborze, pomagając Ci w procesie zakupu.