Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lampy Podłogowe Stojące - Design Made in Italy

Zaprojektuj lampy podłogowe, klasyczne, nowoczesne, w stylu shabby chic i vintage, aby rozświetlić cały dom wykonany we Włoszech.

Ta część naszego katalogu poświęcona jest lampy podłogowe stojące.
Każda propozycja znajdująca się w tej sekcji ma na celu pomóc w stworzeniu nowoczesnych środowisk projektowych, wykorzystujących wyjątkowe piękno każdej z tych lamp podłogowych.

Każdy pokój ma swój własny typ idealnej lampy stojącej, a te, które są tutaj proponowane, pozwalają na łatwe wyposażenie całego domu.
Niektóre z nich charakteryzują się liniowymi i miękkimi kształtami, które sprawiają, że są naprawdę wyjątkowe i mają niezrównane piękno. Są idealne, gdy trzeba nadać stylu stylowi kiepskiemu pobytowi poza godzinami pracy lub w sypialni lub studio.
Inne lampy są wykonane z prostszych i kwadratowych linii, aby zapamiętać sześcian lub astrolabium. Dla tych, którzy mają duże przestrzenie, są bardzo ciekawe łukowate lampy podłogowe, minimalistyczny design, który oświetla róg salonu, w którym można umieścić fotel, aby stworzyć kącik do czytania.

Przypominamy, że każdy proponowany przedmiot jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zagwarantować łatwy i przede wszystkim bezpieczny zakup w czasie. Dla każdego artykułu stworzyliśmy specjalną kartę produktu wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, aby móc dokładnie ocenić najlepsze oświetlenie lampy podłogowej zgodnie z Twoimi potrzebami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z naszym personelem za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośredniego czatu, będzie on gotowy udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji.