Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Meble pod telewizor nowoczesny i klasyczny design

Stojak telewizyjny można znaleźć w kilku rodzajach; nowoczesna szafka TV, szafka TV lub szafka TV z półkami. Kiedy już zdecydujesz, czy i gdzie chcesz powiesić telewizor (jeśli jest to ściana lub panel), zastanów się nad stylem statywu, który najlepiej pasuje do reszty mebli w domu. Meble do salonu i kolory ścian pomagają określić styl, który należy stosować.

Jeśli wybierzesz szafę TV z półkami, będziesz musiał ocenić wysokość, szerokość i liczbę półek, w zależności od tego, jak ich używasz i miejsca potrzebnego do przechowywania dysków DVD, dekoderów i konsol. Tak więc twój projekt szafki TV będzie nie tylko przydatny do utrzymania porządku, jak i do upiększenia Twojego salonu.

Marka Stones wybrana do naszego sklepu internetowego, oferuje linię stojaka z naturalnego kamienia unikatowego, ponieważ są wykonane z prawdziwego kamienia kopalnego. Kamień kopalny jest wycinany ręcznie, w formie małych tesserae, przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy następnie nakładają je pojedynczo, jak gdyby komponowali mozaikę na sklejce morskiej lub na formie z włókna szklanego. Aby uzyskać coś jeszcze bardziej ekskluzywnego, nasza linia Viadurini Design oferuje szafki TV z pojemnikami zaprojektowanymi przez Adamantx®, innowacyjny materiał, dzięki któremu można stworzyć dowolny kształt, aby tworzyć obiekty i projekty o unikalnym wzornictwie.

Jest to materiał kompozytowy, otrzymywany przez obróbkę pianki pokrytej specjalnymi żywicami, która rewolucjonizuje świat designu. Materiał pochodzący z lat studiów, eksperymentów i laboratoryjnych testów technicznych. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wysokiej jakości szafki TV po obniżonych cenach. Rozpocznij wyszukiwanie już teraz!
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i pliki cookie