Meble pod telewizor, wyprodukowane we Włoszech

94 Produkty
Strona 1 z 4

Nowoczesna szafka pod telewizor do salonu: obrotowa, ścienna, narożna i na kółkach na każdą potrzebę.

Czy zdecydowałeś się kupić nowy telewizor, ale nie masz odpowiedniego mebla do swojego salonu? Viadurini ma rozwiązanie właśnie dla Ciebie!
Meble pod telewizor, z szerokim wyborem kształtów, wzorów i materiałów użytych do wnętrza Viadurini Living Collection.

Drewno jest materiałem protagonistycznym używanym w połączeniu z metalem w nowoczesnym stylu lub samodzielnie, jak w meblach, które są produkowane z litego drewna jodłowego szczotkowanego. Klasyczny i elegancki dotyk dla Twojego salonu dzięki delikatnemu kolorowi tego mebla.
Dla tych, którzy kochają wyjątkowe wyroby rzemieślnicze, nie możesz pozwolić sobie na ucieczkę z meble pod telewizor, wykonanych z cennego i starożytnego kamienia z Vicenzy. Naturalny kamień wyrzeźbiony przez rzemieślników meilluers w celu stworzenia unikalnych rzeźb, które wraz z lekkością szkła sprawią, że Twój salon stanie się cenny.

Czy to wszystko? Zadajesz sobie pytanie, wcale nie! Myśleliśmy również o ludziach, którzy lubią bardziej minimalistyczny i nowoczesny styl w swoim domu, doradzając im meble „Mago Double” wykonane całkowicie w przezroczystej pleksi. Odrobina nowoczesności, która zniechęci gości.
Email Newsletter
Newsletter