Aby złożyć zamówienie telefonicznie należy zadzwonić pod numer +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00.
 
  • 0
  • 0

Fotele ogrodowe, o nowoczesnym wyglądzie, aby zapewnić Twój odkryty

Meble, których nie można ominąć na świeżym powietrzu, to urocze fotele ogrodowe, które zapewnią Ci chwile relaksu w połączeniu z sofami ogrodowymi. Odkryj najlepsze oferty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i gusta, znajdziesz fotele ogrodowe wykonane z różnych materiałów. Dla miłośników klasycznego stylu mamy fotele o strukturze tekowej, na przykład Talenti, modele Cleo w wersji klasycznej lub rockowej.
Jeśli chcesz stworzyć bardziej nowoczesne i nowoczesne środowisko, pomyśleliśmy o fotelach ze stalową konstrukcją, takich jak model Nest firmy Coro lub wykonanych z polietylenu. Spójrz na modele Vondom Vela, bardziej geometryczne, i Agatha, aby nadać odrobinę koloru Twojemu ogrodowi.

Wreszcie, aby uciec od klasycznej koncepcji fotela, proponujemy krzesła modelu Sacco marki Talenti w wersji pojedynczej lub podwójnej, lekkie i wygodne do przenoszenia. Dostępne w różnych kolorach nadają ogrodowi oryginalny wygląd. Pozwól się podbić pragnieniem oddania się ich miękkości.
Jeśli masz basen i uwielbiasz opalać się na wodzie, oto pływające fotele zaprojektowane przez Trona. Dostępne z podwójnym siedzeniem, modelem Magnum lub z pojedynczym siedzeniem, model Luxury. Podbiją Cię swoim nowoczesnym designem, który powstał we Włoszech!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -NIP IT 04187360401 - Prywatność i Pliki Cookie