Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Fotele Ogrodowe Nowoczesnego Designu na Zewnątrz

Fotele ogrodowe na taras lub ogródek dla chwil relaksu z włoskim designem: stal, drewno tekowe lub polietylen.

Meble, których nie można ominąć na świeżym powietrzu, to urocze fotele ogrodowe, które zapewnią Ci chwile relaksu w połączeniu z sofami ogrodowymi. Odkryj najlepsze oferty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i gusta, znajdziesz fotele ogrodowe wykonane z różnych materiałów. Dla miłośników klasycznego stylu mamy fotele o strukturze tekowej w wersji klasycznej lub rockowej.
Jeśli chcesz stworzyć bardziej nowoczesne i nowoczesne środowisko, pomyśleliśmy o fotelach ze stalową konstrukcją lub wykonanych z polietylenu. Spójrz na modele Vondom aby nadać odrobinę koloru Twojemu ogrodowi.

Wreszcie, aby uciec od klasycznej koncepcji fotela, proponujemy krzesła modelu Sacco marki Talenti w wersji pojedynczej lub podwójnej, lekkie i wygodne do przenoszenia. Dostępne w różnych kolorach nadają ogrodowi oryginalny wygląd. Pozwól się podbić pragnieniem oddania się ich miękkości.
Jeśli masz basen i uwielbiasz opalać się na wodzie, oto pływające fotele zaprojektowane przez Trona. Dostępne z podwójnym siedzeniem lub z pojedynczym siedzeniem. Podbiją Cię swoim nowoczesnym designem, który powstał we Włoszech!