Stoły Owalne Rozkładane i Stałe

Stoły owalne z kolekcji Viadurini Living charakteryzują się połączeniem elegancji i funkcjonalności. Nasze stałe i rozkładane owalne stoły do ​​jadalni są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz umeblować swoją jadalnię, ale także każdą inną przestrzeń, o której marzysz. Stoły te charakteryzują się dużą uniwersalnością dzięki owalnym kształtom blatu. Idealnie nadają się na rodzinne obiady, przyjęcia i spotkania służbowe ze względu na prosty mechanizm, który umożliwia łatwe rozkładanie stołu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów , takich jak drewno, ceramika i marmur, stoły te są symbolem luksusu i komfortu Made in Italy.
68 Produkty
Viadurini Living
zł 11.986,36 zł 14.982,94  - 20%
Viadurini Living
zł 18.045,03 zł 22.556,29  - 20%
Viadurini Classic
zł 19.669,40 zł 24.586,74  - 20%
Viadurini Living
zł 7.463,61 zł 9.329,52  - 20%
Viadurini Living
zł 3.977,76 zł 4.972,19  - 20%
Viadurini Living
zł 4.037,91 zł 5.047,39  - 20%
Viadurini Living
zł 5.655,22 zł 7.069,02  - 20%
Viadurini Living
zł 55.097,62 zł 68.872,02  - 20%
Viadurini Living
zł 13.118,83 zł 16.398,55  - 20%
Strona 1 z 2

Stoły Owalne; Włoski nowoczesny design

Jeśli znudziły Ci się zwykłe prostokątne stoły i szukasz czegoś, co wyrazi Twoją osobowość i wyrafinowany styl, jesteś we właściwym miejscu. Nasze stałe stoły owalne i rozszerzone stoły owalne stanowią maksymalny wyraz włoskiego designu i wysokiej jakości wykonania
Viadurini dokonało bardzo starannej selekcji, aby zaoferować klientom produkty wykonane z najcenniejszych materiałów. Dzięki dokładnemu doborowi surowców możliwe jest uzyskanie mocnych i trwałych stołów.
Stoły tworzące tę sekcję są tworzone i projektowane przy użyciu różnych materiałów, aby lepiej odpowiadać różnym potrzebom i stylom mebli.

Owalne drewniane stoły

Dla tych, którzy kochają klasyczny design, nasze drewniane stoły o owalnym kształcie są prawdziwym hołdem dla włoskiego rzemiosła. Każde ziarno opowiada historię, dzięki czemu Twój stół jest wyjątkowy.

Owalne szklane stoły

I odwrotnie, jeśli chcesz mieć nowoczesny, czysty wygląd, szkło hartowane jest właściwym wyborem dla Ciebie. Oprócz tego, że są estetyczne i nadają pomieszczeniu, w którym się je znajduje, szklane stoły są również odporne na zarysowania i łatwe w czyszczeniu.

Owalne stoły z marmuru

Kolejnym niezwykle modnym materiałem przy wykonywaniu płaszczyzn w stołach owalnych jest marmur. Marmurowy stół, symbol luksusu i elegancji, idealnie nadaje się do dodania wystawnego akcentu do otoczenia. Każdy egzemplarz jest starannie dobierany, aby zapewnić najlepszą jakość.

Owalne stoły do ​​jadalni

Jedną z największych zalet , która skłania do zakupu stołu owalnego, jest niewątpliwie jego niesamowita uniwersalność w dostosowaniu się do różnych przestrzeni. Stoły te z łatwością można umieścić w dużych i małych jadalniach, a dzięki owalnemu kształtowi ich płaszczyzn pozwalają na bardziej naturalny opływ stołu, czyniąc każdy posiłek bardziej intymnym przeżyciem. Dodatkowo w przeciwieństwie do stołów prostokątnych, stoły owalne nie posiadają ostrych narożników, co sprawia, że ​​można w pełni wykorzystać ilość miejsc siedzących, stając się głównym meblem podczas rodzinnych obiadów, drinków z przyjaciółmi czy spotkań biznesowych.

Rozkładane stoły owalne

Dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń, ale lubią organizować lunche i kolacje w swoim domu, Viadurini poleca owalny stół rozkładany. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz powiększyć swój stół, aby pomieścić gości, nie rezygnując ze stylu i funkcjonalności. Zapoznaj się z naszą kolekcją stołów owalnych i znajdź idealny dla siebie. W końcu życie jest za krótkie, aby wyposażać swój dom w mniej niż to, co najlepsze. Nieważne gdzie jesteś, przywieziemy kawałek Włoch bezpośrednio do Twojego domu.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro