Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Oświetlenie sufitowe - Lampy Sufitowe Dla Domu - Made in Italy

Nowoczesne lampy sufitowe w stylu vintage, o klasycznym designie lub Shabby Chic do oświetlenia wyprodukowanego we Włoszech.

Lampy sufitowe starannie dobrane przez naszych pracowników do reprezentowania różnych stylów, rozmiarów i kolorów, aby zaspokoić potrzeby każdego stylu mebli w Twoim domu.
W stylu rustykalnym znajdziesz białe ceramiczne lampy sufitowe z malowanym haftem przedstawiającym kwiaty lub gałązki. Z drugiej strony, aby uzyskać styl retro przypominający styl przemysłowy, oferujemy lampy sufitowe z regulowanymi reflektorami o różnych kształtach i kolorach.
Jeśli natomiast kochasz nowoczesny design, nie przegap chowanych lamp przeznaczonych do wbudowania w sufit lub oryginalnych kształtów, które mogą zabrać kryształ ze złotymi i srebrnymi wykończeniami słynnej włoskiej marki Selene.
Specjalnymi cechami dla tych, którzy szukają czegoś oryginalnego, są lampy sufitowe wykonane w Toskanii przez słynną markę Toscot. Produkt w 100% wykonany we Włoszech, który cię zaskoczy.

Wybierz lampę sufitową, która najlepiej pasuje do stylu Twojego domu. Wykwalifikowany personel jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w procesie zakupu i odpowiedzieć na Twoje pytania lub wątpliwości. Wyślij do nas wiadomość e-mail na nasz adres poczty elektronicznej lub skontaktuj się z nami telefonicznie, nasz personel chętnie Ci pomoże.