Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Stoliki Ogrodowe do Kawy Niskie i Wysokie o Nowoczesnym Designie - Wyprodukowane we Włoszech

Wysokie i niskie stoły ogrodowe do ogrodu lub baru o nowoczesnym włoskim designie z doskonałymi materiałami Made in Italy.

Nadchodzi lato, możesz zacząć cieszyć się ogrodem popijając dobrego drinka i czytając książkę. Niezbędnym elementem tego idyllicznego obrazu jest stoliki kawowe do ogrodu. Niezbędne meble, aby zaprosić znajomych do picia lub zjedzenia czegoś w ogrodzie.

Przedmiot tego mebla nie nadaje wnętrzu niepowtarzalnego i nowoczesnego stylu, ale przyczyni się do osiągnięcia przyjaznego środowiska. Nowoczesny lub klasyczny styl nie ma znaczenia, najważniejsze jest to, że użyte materiały powinny być odporne. W tej sekcji oferujemy szerszy wybór: różne rodzaje drewna, takie jak teak, szkło, w tym włókno szklane, aby nadać elegancki wygląd ogrodowi lub aluminium, aby stworzyć atmosferę glamour. Mamy także stoliki kawowe, które oszczędzają miejsce, które można układać po użyciu.

W przypadku zajęć takich jak bary i restauracje, które mają miejsce na zewnątrz, mamy szeroki wybór wysokich stołów, które można łączyć ze stołkami ogrodowymi lub niskimi stołami, które można łączyć z fotelami ogrodowymi. Idealny komfort i styl dla każdego środowiska.

Wszystkie produkty są wynikiem starannej selekcji dokonanej przez naszych pracowników, a wytyczne, które kierujemy się podczas wyboru, to zawsze jakość, innowacja, design i oczywiście wyprodukowane we Włoszech! Wśród marek można znaleźć: Talenti, Vondom, Myyour i Kolekcje Viadurini in the Garden.