Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Meble Łazienkowe i Pomysły Design Made in Italy - Produkty Standardowe i Niestandardowe

Wyposaż swoją designerską łazienkę Made in Italy w: baterie, meble łazienkowe, umywalki nablatowe, podgrzewany wieszak na ręczniki, artykuły sanitarne, kolumny prysznicowe, brodzik i wolnostojące wanny.

W kategorii „łazienka” pragniemy zaoferować Państwu najlepsze designerskie meble i dodatki do wyposażenia łazienki.
Począwszy od zestawów łazienkowych naściennych lub wolnostojących, aby nadać swoim meblom odrobinę nowoczesnego stylu, po wszystkie te akcesoria, takie jak wanny wolnostojące o oryginalnych kształtach, lustra o różnych wymiarach, umywalki z różnych materiałów, takich jak kamień, ceramika i miedź i wreszcie wszystko, co dotyczy kranów i słuchawek prysznicowych.

W sklepie internetowym Viadurini staraliśmy się wyselekcjonować produkty o nowatorskim designie, ale także funkcjonalności i praktyczności użytkowania.
Chcemy zaoferować Ci tylko to, co najlepsze, dlatego zwracamy szczególną uwagę na oferowane produkty. Nasze produkty są wykonane we Włoszech o wysokiej jakości i wzornictwie.

Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem odpowiedniego czatu lub pisząc wiadomość e-mail na nasze adresy.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji w celu wyjaśnienia lub pomocy w procesie zakupu.