Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Oświetlenie - Lampy Uliczne i Reflektory

Regulowane lampy uliczne i punktowe do ogrodu na zewnątrz zapewniają domowi odrobinę nowoczesnego lub vintage designu.

Wśród różnych oświetlenia zewnętrznego, które oferujemy na Twojej stronie, nie brakuje lampy uliczne do ogrodu.
Idealne zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i kontraktowych, zostały starannie dobrane przez naszych pracowników, aby zaoferować Państwu tylko najlepsze włoskie wzornictwo.

Użyte materiały są doskonałej jakości, aby zapewnić dobrą trwałość w czasie. Możesz wybierać pomiędzy zewnętrznymi słupkami lamp bez pochówków wykonanymi z mosiądzu i białego szkła, aby nadać oświetlenie ogrodowi stylu vintage. Proste kształty przypominające latarnie morskie portów morskich.
Dostępne są również wspomnienia nabrzeży dla miedzianych słupków lampowych lub stali sygnowanych przez Aldo Bernardi dostępnych w różnych rozmiarach i z różnymi połączeniami żarówek.
Dla tych, którzy wolą prostsze i bardziej liniowe kształty, można wybrać betonowe słupy ogrodowe o klasycznym kształcie cylindrycznym lub grzybkowym.

Odkryj cały katalog online i wybierz najbardziej odpowiednie oświetlenie dla swojej prywatnej lub kontraktowej przestrzeni zewnętrznej. Unikalna i specjalna konstrukcja zaprojektowana wyłącznie dla Ciebie.
W przypadku pytań lub wyjaśnień prosimy o kontakt na nasz adres e-mail lub poprzez odpowiedni czat. Nasz personel odpowie na wszystkie pytania i poprowadzi Cię przez proces zakupu, ponieważ jest łatwy i szybki.