Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Oryginalne Okrągłe Stoły o Nowoczesnym Designie

Okrągłe stoły o nowoczesnym designie, stałe lub rozkładane, z drewna lub szkła i ceramiki.

Stół jest bez wątpienia księciem twojego domu. Ważne meble, dzięki którym Twoja strefa codzienna będzie ciepła i wygodna. Jeśli jesteś kreatywnym człowiekiem zmęczonym widokiem prostokątów lub kwadratów o tych samych kształtach i chcesz stworzyć krzywą linię w kuchni lub salonie, ta sekcja jest idealna dla Ciebie!

Okrągłe stoły, które oferujemy, mają różne rozmiary, są stałe stoły dla tych, którzy mają mało miejsca, i rozkładane stoły dla tych, którzy muszą podnieść się w praktyczny i szybki sposób miejsca przy stole. Jeśli chodzi o materiały, które naprawdę mamy dla wszystkich smaków. Od marmuru po kryształ, od hartowanego szkła po drewno na blaty, od metalu po drewno tekowe na podstawy.
Każdy styl jest tutaj reprezentowany, nowoczesność, którą można znaleźć w kolekcji Bonaldo dzięki specjalnościom baz. Stoły te staną się niepowtarzalnym i oryginalnym salonem. Klasyczny świat zamiast tego możemy znaleźć w Viadurini Living Collection, z jego krętymi i wdzięcznymi liniami, aby stworzyć starszą atmosferę.

Przyjdź i odkryj swoją kreatywność dzięki najlepszym propozycjom okrągłych stołów, aby nadać Twojemu domowi świeży i elegancki akcent. Twoi goście zostaną ujęci pięknem wydanym przez te stoły. Zapraszają naprawdę serdecznie i do dzielenia się.